Пилотирање Државне матуре-сатница звоњења и распоред одељења по учионицама
У понедељак, 4.4.2022. године и у четвртак, 7.4.2022. године часови ће регуларно трајати, по 45 минута.
У уторак, среду и петак, због полагања Државне матуре у периоду од 12:00 до 15:00 часова, часови у обе смене ће бити скраћени и трајаће по 30 минута, а велики одмор 15 минута.
У првој смени настава почиње у 8:00 часова и завршава се у 11:00 часова јер састанак са дежурним наставницима је према Стручном упутству планиран у 11:00 часова у зборници школе (за надокнаду шестог и седмог часа у наведеним данима биће направљен план надокнаде), а у другој смени од 15:00 часова и завршава се у 19:10 часова.
САТНИЦА ЗВОЊЕЊА
за уторак, 5.4.2022., среду, 6.4.2022. и петак, 8.4.2022. године
I смена – ХНГ (пре подне) | II смена – ПППХ (по подне) | |
час | 8:00 – 8:30 | 15:00 – 15:30 |
час | 8:35 – 9:05 | 15:35 – 16:05 |
час | 9:10 – 9:40 | 16:10 – 16:40 |
Велики одмор | 9:40 – 9:55 | 16:40 – 16:55 |
час | 9:55 – 10:25 | 16:55 – 17:25 |
час | 10:30 – 11:00 | 17:30 – 18:00 |
час | / | 18:05 – 18:35 |
час | / | 18:40 – 19:10 |
РАСПОРЕД ОДЕЉЕЊА ПО УЧИОНИЦАМА
ПОДРУЧЈЕ РАДА ХЕМИЈА НЕМЕТАЛИ И ГРАФИЧАРСТВО
за уторак, 5.04.2022.
ОДЕЉЕЊЕ | УЧИОНИЦА | ОДЕЉЕЊЕ | УЧИОНИЦА | ОДЕЉЕЊЕ | УЧИОНИЦА | ОДЕЉЕЊЕ | УЧИОНИЦА | |||
I-1 | 1-3 50 | II-1 | 80 | III-1 | 4-7 43 | IV-1 | 54 | |||
I-2 | 1-3 43 4-7 50 | II-2 | 81 | III-2 | 1-3 80 4-7 81 | IV-2 | лабораторија | |||
I-3 | 53 | II-3 | 82 | III-3 | 78 | IV-3 | 24 | |||
I-4 | Кабинет уметности | II-4 | 49 | III-4 | 79 | IV-4 | 83 |
РАСПОРЕД ОДЕЉЕЊА ПО УЧИОНИЦАМА
ПОДРУЧЈЕ РАДА ХЕМИЈА НЕМЕТАЛИ И ГРАФИЧАРСТВО
за среду, 6.04.2022.
ОДЕЉЕЊЕ | УЧИОНИЦА | ОДЕЉЕЊЕ | УЧИОНИЦА | ОДЕЉЕЊЕ | УЧИОНИЦА | ОДЕЉЕЊЕ | УЧИОНИЦА | |||
I-1 | 50 | II-1 | 80 | III-1 | 43 | IV-1 | 54 | |||
I-2 | 49 | II-2 | 81 | III-2 | 83 | IV-2 | 1-3 82 4-7 83 | |||
I-3 | 53 | II-3 | 82 | III-3 | 78 | IV-3 | 24 | |||
I-4 | Кабинет уметности | II-4 | лабораторија | III-4 | 79 | IV-4 | лабораторија |
РАСПОРЕД ОДЕЉЕЊА ПО УЧИОНИЦАМА
ПОДРУЧЈЕ РАДА ХЕМИЈА НЕМЕТАЛИ И ГРАФИЧАРСТВО
за петак, 8.04.2022.
ОДЕЉЕЊЕ | УЧИОНИЦА | ОДЕЉЕЊЕ | УЧИОНИЦА | ОДЕЉЕЊЕ | УЧИОНИЦА | ОДЕЉЕЊЕ | УЧИОНИЦА | |||
I-1 | 50 | II-1 | 80 | III-1 | 49 | IV-1 | 54 | |||
I-2 | 43 | II-2 | 81 | III-2 | 77 | IV-2 | 76 | |||
I-3 | 53 | II-3 | 82 | III-3 | 78 | IV-3 | 24 | |||
I-4 | Кабинет уметности | II-4 | 66 | III-4 | 79 | IV-4 | 83 |
РАСПОРЕД ОДЕЉЕЊА ПО УЧИОНИЦА ЗА УТОРАК, 5.4.2022. И СРЕДУ, 6.4.2022.
ПОЉОПРИВРЕДА, ПРОИЗВОДЊА И ПРЕРАДА ХРАНЕ
ОДЕЉЕЊЕ | УЧИОНИЦА |
1-7 | 78 |
1-8 | 79 |
1-9 | 80 |
2-7 | 81 |
2-8 | 82 |
2-9 | 83 |
3-7 | Уторак 1-3 часа 82, 4-7 часа лабо. Среда 49 |
3-8 | музички кабинет |
3-9 | 24 |
4-7 | 49 |
4-8 | 50 |
4-9 | 54 |
УПУТСТВО ЗА КАНДИДАТЕ И ЗА ЊИХОВЕ РОДИТЕЉЕ, ОДНОСНО СТАРАТЕЉЕ
КАНДИДАТИ И ЊИХОВЕ ОБАВЕЗЕ
• У пилотирању учешће узимају сви ученици четвртог разреда гимназија, средњих уметничких и средњих стручних школа.
• Кандидати имају обавезу да са одељењским старешином благовремено провере тачност података из приjaва зa полагање матурских испита у школској бази података (апликацији).
ПОЛАГАЊЕ ИСПИТА
• Испити се полажу најмање два дана (у случају већине уметничких образовних профила и великог дела стручних образовних профила), односно три дана (у случају гимназија, одређених стручних образовних профила и уметничког образовног профила музички сарадник – теоретичар). Сваког дана се полаже само један испит или део испита.
• Писмени испит сваког дана почиње у 12.00 часова. Трајање испита је одређено приручником о полагању матурског испита за општеобразовни наставни предмет, односно образовни профил.
• Извођење практичног дела стручног испита сваког дана почиње у време које је истакнуто на огласној табли или другом видљивом месту у школи и на вебсајту школе. Трајање испита је одређено приручником о полагању матурског испита за образовни профил.
• Кандидати су дужни да у школу, односно на место полагања испита дођу у 11.15 часова све дане одржавања писмених испита, односно 60 минута пре почетка извођења практичног дела стручног испита током свих дана одржавања тих испита.
• На сваки испит треба понети потребан дозвољени прибор наведен на насловној страни сваког теста. Листа дозвољеног прибора се објављује на огласној табли или другом видљивом месту у школи и на веб-сајту школе најкасније три дана пре почетка полагања првог писменог испита.
• Кандидати се распоређују у просторије у којима ће се полагати писмени испити према унапред утврђеним списковима кандидата који су истакнути на огласној табли или на другом видљивом месту у школи.
• Кандидати се распоређују у просторије у којима ће се изводити практични делови стручних испита према унапред утврђеним списковима кандидата који су истакнути на огласној табли или другом видљивом месту у школи.
ПРАВИЛА ПОНАШАЊА
• Кандидат решава тест према упутствима које су дали дежурни наставници и према упутству за рад на насловној страни теста.
• Кандидат полаже практични део стручног испита према упутствима датим од стране чланова ШИК-а и према упутству за извођење радног задатка.
• На испиту није дозвољено коришћење мобилних телефона и других преносивих уређаја електронске комуникације, бележака, папира, нити других материјала који не спадају у прописан прибор за испит. Кандидати су дужни да на за то предвиђено место одложе своје торбе, искључене мобилне телефоне и друге преносиве уређаје електронске комуникације, пернице, белешке, папире, храну и сл., осим воде/освежавајућег напитка.
• На испиту није дозвољено поседовање, односно употреба недозвољеног прибора; окретање, разговарање, односно комуницирање; преписивање или допуштање преписивања; ометање тока испита; напуштање просторије у којој се полаже испит без одобрења дежурног наставника нити поседовање недозвољених материјала. Кандидати ће бити удаљени са испита уколико не поштују прописану процедуру на испиту и упутства дата од стране дежурних наставника.
• Кандидатима није дозвољено да напуштају просторију у којој се полаже писмени испит првих 30 минута испита, као ни последњих 15 минута.
• Када кандидати заврше са израдом теста, треба да позову дежурног наставника подизањем руке и да након предаје теста напусте просторију тако да не ремете рад других кандидата.
• Када кандидати заврше са полагањем практичног дела стручног испита, смеју да напусте просторију тако да не ремете рад других кандидата.
Ово упутство треба да буде одштампано и подељено кандидатима.
Lista-dozvoljenog-priboraПилотирање Државне матуре-сатница полагања и стручно упутство
Пилотирање Државне матуре почиње у уторак, 5.4.2022. године и завршава се у уторак, 12.4.2022. године.
У уторак, 5.4.2022. године, од 12:00 до 15:00 часова је тест из српског језика и књижевности.
У среду, 6.4.2022. године, од 12:00 до 15:00 часова је тест из математике.
У петак, 8.4.2022. године, од 12:00 до 15:00 часова је тест из теоријског дела стручног испита.
У уторак, 12.4.2022. године, од 10:00 до 14:30 часова је обука за оцењивање на практичном делу стручног испита и реализација дела одабраног радног задатка и оцењивање (ХТТ,ХЛ и ТЗЖС).
ЛОГО ПРОЈЕКТА И ИНФОРМАТИВНИ ПАМФЛЕТИ
Валентина Јовић и Петар Јовановић су ученици наше школе који су поводом пројекта „Знање за одрживи развој“, подржаним од стране Националног конвента о ЕУ, у мају 2021. присуствовали семинару у Истраживачком центру Петница. Након тога су, уз подршку ментора и сарадника на пројекту, кренули у реализацију пројекта. Одржали смо неколико радних састанака на којима смо планирали резличите активности за успешну реализацију пројекта. Наше прве активности су биле везане за израду информативних памфлета и лога пројекта, набавку потребног материјала за израду два компостера и леја, тражење партнера за реализацију неких активности и заинтересованих угоститељских објеката, стамбених заједница или образовних установа за смештај компостера и едукацију о компостирању. Без обзира на почетак летњег распуста за ученике, радило се пуном паром, јер је време реализације пројекта ограничено.
Представљамо вам лого нашег пројекта „Бирам да компостирам“, информативни памфлет и пропагандни материјал, који су наши ученици припремили.
НОВОГОДИШЊЕ РАДИОНИЦЕ
Новогодишњи празници су нам били леп повод да организујемо радионице у оквиру Еразмус+ пројекта Upcycling, који се бави пренаменом или натциклирањем. Циљ је био да од картона, папира, дугмића, трака, чипке, старих сијалица, лименки направимо новогодишње честитке и украсе. Честитке су биле намењене нашим другарима из Словеније и Румуније, који учествују у овом пројекту. А украсе планирамо да следеће године искористимо за декорацију хола и школске јелке. Надамо се да ћемо нашим идејама допринети да и ви дате нову намену предметима, које би иначе бацили. Тако смањујемо количину отпада, а и штедимо кућни буџет. Будите и ви креативни.
Три пута размисли, па онда баци
Наша школа учествује у још једном пројекту из области екологије. У питању је партнерство на Еразмус+ пројекту “Upcycling.’’ Пројекат ће трајати две године, а тема пројекта је пренамена предмета. Најлакше је купити ново, али и најскупље. Мало јефтиније је рециклиње, а најефтиније је када неком предмету дамо другу сврху, када му мало променимо облик, али и употребну вредност. И ту се не ради само о рационализацији потрошње, већ и изражавању сопствене, понекад мало запостављене, креативности. Зато треба размислити пре бацања панталона, дугмади, стаклених флаша, тегли и других ствари. Таквој врсти рационално-креативног промишљања ће служити наше радионице. Планирано је да за време трајања пројекта буду реализоване бројне корисне радионице, како пре сусрета са другим учесницима у Румунији, Словенији и Србији, тако и за време посете поменутим државама.
Пре првог сусрета који ће се одржати у Румунији је било потребо изабрати лого пројекта. Сва деца су учествовала и слала своје креативне предлоге. Током првог круга гласања, изабрано је три предлога, а у другом, финалном, изабран је лого пројекта.
Захваљујемо се свим учесницима, а предлоге осталих учесника ћете моћи да видите на изложби у холу школе.
Распоред полагања испита за ванредне ученике у априлском испитном року
РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА
У ____АПРИЛСКОМ____ИСПИТНОМ РОКУ шк. 2021/2022.год
ПОДРУЧЈЕ РАДА : ХЕМИЈА, НЕМЕТАЛИ И ГРАФИЧАРСТВО
ШКОЛОВАЊЕ ТРАЈЕ : _четири___ године ;
РАЗРЕД : преквалификација
ПРЕДМЕТ | ДАТУМ И ВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА ИСПИТА | БРОЈ КАНДИДАТА | ИСПИТИВАЧ | СТАЛНИ ЧЛАН |
Општа и неорганска хемија** | 14.04.2022. у 13.30 | 1 | Спарић Љиљана | Димитријевић С. Јелена |
Техничко цртање и машински елементи* | 18.04.2022. у 10.30 | 1 | Милојковић Дејан | Ђуровић Марија |
* председник комисије Манојловић Ивана
Председник комисије Даница Друловић
** председник комисије Жужа Снежана
РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У ___АПРИЛСКОМ_____ИСПИТНОМ РОКУ шк. 2021/2022.год
ПОДРУЧЈЕ РАДА : ХЕМИЈА, НЕМЕТАЛИ И ГРАФИЧАРСТВО
ШКОЛОВАЊЕ ТРАЈЕ : _четири___ године ;
РАЗРЕД : доквалификација
ПРЕДМЕТ | ДАТУМ И ВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА ИСПИТА | БРОЈ КАНДИД. | ИСПИТИВАЧ | СТАЛНИ ЧЛАН |
Биологија | 11.04.2022. у 11.30 | 2 | Авеић Славица | Милованчевић М. |
Техничко цртање и машински елементи* | 18.04.2022. у 10.30 | 1 | Милојковић Дејан | Ђуровић Марија |
Грађанско васпитање (I и II разред)** | 13.04.2022. у 16.50 | 1+1 | Љиљак Славка | Манојловић Ивана |
Грађанско васпитање (IV разред)** | 27.04.2022. у 16.50 | 2 | Љиљак Славка | Манојловић Ивана |
Физика | 18.04.2022. у 13h | 2 | Јоксимовић Миленија | Остојић Весна |
Аналитичка хемија | 28.04.2022. у 17.40 | 1 | Митровић Татјана | Жикић Вишња |
Примена рачунара у технолошким процесима | 11.04.2022. у 15.45 | 3 | Ранковић Драгана | Радовановић Злата |
Филозофија | 26.04.2022. у 16.30 | 4 | Јованчић Светозар | Стевановић А. |
Физичка хемија | 15.04.2022. у 16.45 | 1 | Ерцег Нина | Вучковић Милка |
Органска хемијска технологија*** | 18.04.2022. у 9.35 | 1 | Друловић Даница | Жужа Снежана |
Организација пословања** | 20.04.2022. у 10.30 | 2 | Ђуровић Марија | Вујадиновић Г. |
Неорганска хемијска технологија | 18.04.2022. у 10h | 2 | Радовановић Злата | Ивановић Лела |
Аутоматска контрола процеса | 28.04.2022. у 16.15 | 1 | Ранковић Драгана | Радовановић Злата |
Верска настава | 20.04.2022. у 14h | 1+1 | Пантелић Срећко | Ристић Славиша |
Социологија | 19.04.2022. у 14h | 1 | Љиљак Славка | Тодоровић Виолета |
Инструментална анализа | 14.04.2022. у 16.10 | 1 | Ивановић Лела | Перовић Миланка |
Машине, апарати и операције | 19.04.2022. у 10.45 | 1 | Милојковић Дејан | Вујадиновић Гордана |
Устав и права грађана | по договору кад стекне услов | 1 | Љиљак Славка | Тодоровић Виолета |
* председник комисије Манојловић Ивана
Председник комисије Даница Друловић
** председник комисије Жужа Снежана
*** председник комисије Миросављевић Зорица
РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У АПРИЛСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ
Школске 2021/2022. године
ПОДРУЧЈЕ РАДА: ХЕМИЈА, НЕМЕТАЛИ И ГРАФИЧАРСТВО
ШКОЛОВАЊЕ ТРАЈЕ: четири године
РАЗРЕД: ЧЕТВРТИ
ПРЕДМЕТ | ДАТУМ И ВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА ИСПИТА | УЧИОНИЦА | Бр. канд. | И С П И Т И В А Ч | СТАЛНИ ЧЛАН |
СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ | Писмени: 11.4.2022 у 13.00 | кабинет | 1 | Виолета Унковић Митровић | Ивана Манојловић |
Усмени: 11.4.2021 у 16.15 | кабинет | Виолета Унковић Митровић | Ивана Манојловић | ||
МАТЕМАТИКА | Писмени: 12.4.2022 у 13.00 | кабинет | 1 | Биљана Чеврљаковић | Весна Урошевић |
Усмени: 21.4.2022 у 9.45 | кабинет | Биљана Чеврљаковић | Весна Урошевић | ||
ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК | Писмени: 13.4.2022 у 13.00 | кабинет | 2 | Милена Тасић | Бојана Станкић |
Усмени: 14.4.2022 у 16.15 | кабинет | Милена Тасић | Бојана Станкић | ||
ИСПИТИВАЊЕ У ТЕХНОЛОШКОЈ ПРОИЗВОДЊИ | 12.4.2022 у 16.20 | лабораторија | 1 | Лела Ивановић | Злата Радовановић |
ФИЗИЧКА ХЕМИЈА | 15.4.2022 У 16. 45 | лабораторија | 1 | Нина Ерцег | Милка Вучковић |
АУТОМАТСКА ОБРАДА ПОДАТАКА | 18.4.2022 у 10.00 | кабинет | 1 | Драгана Ранковић | Злата Радовановић |
УСТАВ И ПРАВА ГРАЂАНА | 19.4.2022 у 14.00 | кабинет | 2 | Славка Љиљак | Наставник из друге школе |
ВЕРОНАУКА | 20.4.2022 у 11.35 | кабинет | 1 | Срећко Пантелић | Наставник из друге школе |
ХЕМИЈСКА ТЕХНОЛОГИЈА | 21.4.2022 у 10.30 | лабораторија | 1 | Даница Друловић | Снежана Жужа |
ФИЛОЗОФИЈА | 26.4.2022 У 16.30 | кабинет | 2 | Светозар Јованчић | Наставник из друге школе |
ПРЕДСЕДНИК КОМИСИЈЕ
Драгана Ранковић
РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У априлском ИСПИТНОМ РОКУ
Школске 2021/2022. године
ПОДРУЧЈЕ РАДА: ПОЉОПРИВРЕДА,ПРОИЗВОДЊА И ПРЕРАДА ХРАНЕ
ШКОЛОВАЊЕ ТРАЈЕ: четири године РАЗРЕД: IV
ПРЕДМЕТ | ДАТУМ И ВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА ИСПИТА | УЧИОНИЦА | Бр. канд. | И С П И Т И В А Ч | СТАЛНИ ЧЛАН |
Српски језик и књижевност | 11.4.2022. У 13:00 писмени. 22.4.2022. У 17:00 | Библиотека | 1 | К.Марковић | И.Жунић |
Машине и апарати са аутоматиком | 13.4.2022. У 9:45 | 2 | С.Јовановић | П.Новковић | |
Прехрамбена технологија | 14.4.2022. У 9:45 | 1 | М.Ракић-Љубомировић | О.Марковић |
ПРЕДСЕДНИК КОМИСИЈЕ
Душица Лончар
РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У АПРИЛСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ
Школске 2021/2022. године
ПОДРУЧЈЕ РАДА: ХЕМИЈА, НЕМЕТАЛИ И ГРАФИЧАРСТВО
ШКОЛОВАЊЕ ТРАЈЕ: четри године
РАЗРЕД: ТРЕЋИ
ПРЕДМЕТ | ДАТУМ И ВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА ИСПИТА | Бр. канд. | И С П И Т И В А Ч | СТАЛНИ ЧЛАН |
Српски језик и књижевност | писмени 11.4.2022. у 13 часова усмени 21.4.2022. у 9 и 40 часова | 1 | Виолета Унковић | Весна Митровић |
Енглески језик | писмени 13.4.2022. у 13 часова усмени 14.4.2022. у 16 и 20 часова | 1 | Бојана Станкић | Милена Тасић |
Електротехника | 18.4.2022. у 13 часова | 1 | Миленија Јоксимовић | Весна Остојић |
Машине, апарати и операције | 19.4.2022. у 11 часова | 1 | Гордана Вујадиновић | Дејан Милојковић |
ПРЕДСЕДНИК КОМИСИЈЕ: Милка Вучковић
РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У __априлском_______________ ИСПИТНОМ РОКУ
Школске 2018/2019. године
ПОДРУЧЈЕ РАДА: ПОЉОПРИВРЕДА,ПРОИЗВОДЊА И ПРЕРАДА ХРАНЕ
ШКОЛОВАЊЕ ТРАЈЕ: ____3 и 4__________године
РАЗРЕД: други
ПРЕДМЕТ | ДАТУМ И ВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА ИСПИТА | Бр. канд. | И С П И Т И В А Ч | СТАЛНИ ЧЛАН |
Српски језик и књижевност | 11.4. 2022. 13ч (П) 22.4. 2022. 16.50ч (У) библиотека | 1 | Катарина Марковић | Ивана Жуњић |
Енглески језик | 13.4.2022. 13ч (П) 19.4.2022. 15.45ч (У) кабинет | 1 | Љиљана Галовић | Небојша Петрушић |
Математика | 12.4.2022 13ч (П) 18.4.2022. 17ч (У) 61 | 1 | Жаклина Јовановић | Драгана Маринковић |
ПРЕДСЕДНИК КОМИСИЈЕ
Катарина Марковић
РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У АПРИЛСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ
Школске 2021/2022 године
ПОДРУЧЈЕ РАДА: Пољопривреда, производња и прерада хране ШКОЛОВАЊЕ ТРАЈЕ: 3 и 4 године
РАЗРЕД: ТРЕЋИ, ПТ, ТБТ, ПЕК, МЕС, ППП
ПРЕДМЕТ | ДАТУМ И ВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА ИСПИТА | Бр. канд. | И С П И Т И В А Ч | СТАЛНИ ЧЛАН |
Српски језик и књижевност | Писмени 11.04.2022. 13:00 Усмени 22,04.2022. 16:50 | 2 | Марковић Катарина | Жунић Ивана |
Предузетништво | 11.04.2022. 09:45 | 1 | Ковачевић Весна | Танасковић Јелена |
Тржиште и промет прехрамбених производа | 18.04.2022. 16:30 | 1 | Гојковић Тихана | Вукосављевић Слађана |
Екологија и заштита животне средине | 11.04.2022. 11:30 | 1 | Авејић Славица | Милованчевић Марина |
ПРЕДСЕДНИК КОМИСИЈЕ
Златица Алемпијевић
РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У _АПРИЛСКОМ______ИСПИТНОМ РОКУ шк. 2021. /2022. год .
ПОДРУЧЈЕ РАДА : ПОЉОПР. ПРОИЗВ. И ПРЕРАДА ХРАНЕ ШКОЛОВАЊЕ ТРАЈЕ :___4__ године ; РАЗРЕД : СВИ (ДОКВАЛИФИКАЦИЈА)
ПРЕДМЕТ | ДАТУМ И ВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА ИСПИТА | БРОЈ КАНДИДАТА | ИСПИТИВАЧ | СТАЛНИ ЧЛАН |
Физика | 18. 4. 2022. у 13 : 00 | 2+1 условно | Остојић Весна | Јоксимовић Миленија |
Технике рада | 13. 4. 2022. у 9.30 ( лаб.) | 1 | Марковић Оливера | Милићевић Данијела |
Хемија | 15.4.2022. у 10:15 | 1 условно | Додиг Соња | Рађеновић Гордана |
Технолошке операције | 13. 4. 2022. у 9.45 | 1 | Новковић Предраг | Јовановић Слободан |
Микробиологија | 29. 4. 2022. у 11:30 ( микроб.лаб) | 1 | Милошевић Наташа | Алемпијевић Златица |
Биохемија | 29. 4. 2022. у 11:30 ( микроб.лаб) | 1 условно | Милошевић Наташа | Алемпијевић Златица |
ПРЕДСЕДНИК КОМИСИЈЕ
Ивана Павловић
РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У _априлском_ ИСПИТНОМ РОКУ
Школске 2021/2022. године
ПОДРУЧЈЕ РАДА: ПОЉОПРИВРЕДА,ПРОИЗВОДЊА И ПРЕРАДА ХРАНЕ
ШКОЛОВАЊЕ ТРАЈЕ: ______/________године
РАЗРЕД: ____V степен___
ПРЕДМЕТ | ДАТУМ И ВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА ИСПИТА | УЧИОНИЦА | Бр. канд. | И С П И Т И В А Ч | СТАЛНИ ЧЛАН |
Основи привредног и радног права | 20.4.2022. у 13.30 часова | 50 | 5 | Анита Малешевић – Младеновић | Маја Кривокапић – Глумичић |
Мерна и регулациона техника | 15.4.2022. у 8.45 часова | 50 | 3 | Слободан Јовановић | Слађа Вукосављевић |
Колоидна хемија | 18.4.2022. у 14.50 часова | 50 | 1 | Александра Симић | Марија Ракић Љ. |
Прехрамбена технологија | 11.4.2022. у 13 часова | Прехрамбени кабинет | 2 | Сања Николин | Соња Михајловић |
Практична настава | 15.4.2022. у 10 часова | Прехрамбени кабинет | 2 | Сања Николин | Соња Михајловић |
ПРЕДСЕДНИК КОМИСИЈЕ
Данијела Петровић
План активности у априлском испитном року за ванредне ученике
Прелиминарни резултати са Општинског такмичења из Српског језика и језичке културе
Прелеминарни резултати са Општинског такмичења (Чукарица, Савски венац, Раковица) из Српског језика и језичке културе, одржаног 26.2.2022.
Термин за жалбе: понедељак 28.2.2022. од 12 до 15 часова у Хемијско-прехрамбеној технолошкој школи, кабинет 49.
Први разред | ||||||||
Шифра | Име и презиме | Име школе | Наставник | Место | Бодови | Ранг | ||
34 | 64 | Ана Савић | XIII београдска димназија | Софија Ширадовић | Београд – Чукарица | 19 | I | |
12 | 110 | Тара Марковић | Филолошка гимназија | Александра Антић | Београд – Савски венац | 18 | II | |
1 | 78 | Ива Бешенић | Гимназија „Креативно Перо” | Стефан Тодоровић | Београд – Савски венац | 17 | II | |
14 | 104 | Мина Маричић | Филолошка гимназија | Мирјана Којић | Београд – Савски венац | 17 | II | |
32 | 51 | Лана Јелић | XIII београдска димназија | Софија Ширадовић | Београд – Чукарица | 17 | II | |
7 | 98 | Ива Радуловић | Војна гимназија | Жељана Андријевић Андрић | Београд – Савски венац | 16 | III | |
20 | 7 | Сара Стојановић | Филолошка гимназија | Александра Антић | Београд – Савски венац | 16 | III | |
22 | 65 | Андреа Просеница | Филолошка гимназија | Наталија Јевтовић | Београд – Савски венац | 16 | III | |
33 | 63 | Лана Обрадовић | XIII београдска димназија | Софија Ширадовић | Београд – Чукарица | 16 | III | |
40 | 18 | Богдан Грубић | XIII београдска димназија | Софија Ширадовић | Београд – Чукарица | 16 | III | |
8 | 99 | Угљеша Ранковић | Војна гимназија | Жељана Андријевић Андрић | Београд – Савски венац | 15 | III | |
9 | 50 | Анђела Младеновић | Војна гимназија | Жељана Андријевић Андрић | Београд – Савски венац | 15 | III | |
11 | 74 | Светлана Младеновић | Средња стручна војна школа – 1300 каплара | Милена Спасојевић Марија Миленовић | Београд – Савски венац | 15 | III | |
24 | 112 | Петка Николић | Филолошка гимназија | Наталија Јевтовић | Београд – Савски венац | 15 | III | |
47 | 38 | Ана Стојановић | XIII београдска димназија | Драган Ђорђевић | Београд – Чукарица | 15 | III | |
48 | 45 | Теодора Ђорђевић | XIII београдска димназија | Драган Ђорђевић | Београд – Чукарица | 15 | III | |
10 | 83 | Ана Славковић | Средња стручна војна школа – 1300 каплара | Милена Спасојевић Марија Миленовић | Београд – Савски венац | 14 | ||
13 | 102 | Анастасија Муштерић | Филолошка гимназија | Наталија Јевтовић | Београд – Савски венац | 14 | ||
15 | 97 | Наталија Станојевић | Филолошка гимназија | Мирјана Којић | Београд – Савски венац | 14 | ||
36 | 35 | Анђела Рашић | XIII београдска димназија | Софија Ширадовић | Београд – Чукарица | 14 | ||
37 | 58 | Марија Кеча | XIII београдска димназија | Софија Ширадовић | Београд – Чукарица | 14 | ||
41 | 32 | Сара Симоновић | XIII београдска димназија | Софија Ширадовић | Београд – Чукарица | 14 | ||
6 | 43 | Вишња Машић | Војна гимназија | Жељана Андријевић Андрић | Београд – Савски венац | 13 | ||
16 | 109 | Петар Караникић | Филолошка гимназија | Мирјана Којић | Београд – Савски венац | 13 | ||
18 | 14 | Софија Бјелић | Филолошка гимназија | Александра Антић | Београд – Савски венац | 13 | ||
35 | 54 | Елена Бировљев | XIII београдска димназија | Софија Ширадовић | Београд – Чукарица | 13 | ||
43 | 28 | Николина Јоксић | XIII београдска димназија | Драган Ђорђевић | Београд – Чукарица | 13 | ||
55 | 132 | Ива Тасић | Филолошка гимназија | Александра Антић | Београд – Савски венац | 13 | ||
5 | 71 | Веља Јовановић | Четврта гимназија Београд | Ивана Бокић-Крагић | Београд – Савски венац | 12 | ||
38 | 57 | Марко Поткоњак | XIII београдска димназија | Софија Ширадовић | Београд – Чукарица | 12 | ||
46 | 46 | Наталија Чворовић | XIII београдска димназија | Драган Ђорђевић | Београд – Чукарица | 12 | ||
4 | 94 | Марија Достић | Гимназија „Свети Сава” | Александра Црногорац | Београд – Савски венац | 11 | ||
17 | 105 | Зоја Клинко | Филолошка гимназија | Мирјана Којић | Београд – Савски венац | 11 | ||
23 | 116 | Видак Цветковић | Филолошка гимназија | Мирјана Којић | Београд – Савски венац | 11 | ||
31 | 17 | Немања Трифковић | Гимназија „Патријарх Павле” | Милица Недељковић | Београд – Раковица | 11 | ||
54 | 152 | Јована Бошковић | Филолошка гимназија | Александра Антић | Београд – Савски венац | 11 | ||
59 | 141 | Николина Јокић | Филолошка гимназија | Мирјана Којић | Београд – Савски венац | 11 | ||
27 | 73 | Лука Колунџић | Гимназија „Патријарх Павле” | Милица Недељковић | Београд – Раковица | 10 | ||
19 | 20 | Ема Марковић | Филолошка гимназија | Мирјана Којић | Београд – Савски венац | 9 | ||
26 | 49 | Хелена Јанковић | Гимназија „Патријарх Павле” | Маја Мићовић | Београд – Раковица | 9 | ||
39 | 60 | Лука Крсмановић | XIII београдска димназија | Софија Ширадовић | Београд – Чукарица | 9 | ||
30 | 47 | Наташа Матовић | Гимназија „Патријарх Павле” | Милица Недељковић | Београд – Раковица | 8 | ||
42 | 21 | Марија Јојић | XIII београдска димназија | Драган Ђорђевић | Београд – Чукарица | 8 | ||
25 | 69 | Марија Драча | Гимназија „Патријарх Павле” | Милица Недељковић | Београд – Раковица | 7 | ||
49 | 36 | Вук Јевтић | XIII београдска димназија | Драган Ђорђевић | Београд – Чукарица | 7 | ||
3 | 91 | Теодора Марковић | Гимназија „Свети Сава” | Александра Црногорац | Београд – Савски венац | 6 | ||
60 | 25 | Николина Стојановић | Филолошка гимназија | Мирјана Којић | Београд – Савски венац | 6 | ||
2 | 87 | Марко Опарница | Гимназија „Свети Сава” | Александра Црногорац | Београд – Савски венац | 5 | ||
28 | 52 | Александра Костић | Гимназија „Патријарх Павле” | Милица Недељковић | Београд – Раковица | 5 | ||
29 | 79 | Милица Лазић | Гимназија „Патријарх Павле” | Милица Недељковић | Београд – Раковица | 5 | ||
21 | Ксенија Пилиповић | Филолошка гимназија | Александра Антић | Београд – Савски венац | ||||
44 | Емилија Ђурђевић | XIII београдска димназија | Драган Ђорђевић | Београд – Чукарица | ||||
45 | Катарина Ристић | XIII београдска димназија | Драган Ђорђевић | Београд – Чукарица | ||||
50 | Павле Тодоровски | XIII београдска димназија | Драган Ђорђевић | Београд – Чукарица | ||||
51 | Ленка Пауновић | XIII београдска димназија | Драган Ђорђевић | Београд – Чукарица | ||||
52 | Михаило Стојановић | XIII београдска димназија | Драган Ђорђевић | Београд – Чукарица | ||||
53 | Јања Марић | XIII београдска димназија | Софија Ширадовић | Београд – Чукарица | ||||
56 | Оља Костић | Филолошка гимназија | Александра Антић | Београд – Савски венац | ||||
57 | Мина Меденица | Филолошка гимназија | Александра Антић | Београд – Савски венац | ||||
58 | Наталија Гавриловић | Филолошка гимназија | Мирјана Којић | Београд – Савски венац |
Други разред
Шифра | Име и презиме | Име школе | Наставник | Место | Бодови | Ранг |
115 | Теодора Спасеновић | Филолошка гимназија | Јелена Срдић | Београд – Савски венац | 20 | I |
114 | Марко Марински | Филолошка гимназија | Наталија Јевтовић | Београд – Савски венац | 20 | I |
113 | Ирина Стефановић | Филолошка гимназија | Јелена Срдић | Београд – Савски венац | 20 | I |
76 | Петар Кнежевић | XIII београдска димназија | Бојана Ербез | Београд – Чукарица | 20 | I |
23 | Нађа Зарија | Филолошка гимназија | Наталија Јевтовић | Београд – Савски венац | 19 | I |
118 | Сара Глишић | Филолошка гимназија | Јелена Срдић | Београд – Савски венац | 19 | I |
84 | Вања Лазаревић | Филолошка гимназија | Јелена Срдић | Београд – Савски венац | 19 | I |
86 | Барбара Пантовић | Филолошка гимназија | Јелена Срдић | Београд – Савски венац | 19 | I |
62 | Теодора Трифуновић | Филолошка гимназија | Наталија Јевтовић | Београд – Савски венац | 19 | I |
33 | Никола Бијелић | Гимназија „Патријарх Павле” | Јована Голубовић | Београд – Раковица | 19 | I |
44 | Алекса Петровић | Гимназија „Патријарх Павле” | Јована Голубовић | Београд – Раковица | 19 | I |
80 | Јован Стикић | XIII београдска димназија | Биљана Вељовић | Београд – Чукарица | 19 | I |
27 | Емилија Зупан | Војна гимназија | Александра Ракић | Београд – Савски венац | 18 | II |
29 | Немања Ђурђев | Војна гимназија | Александра Ракић | Београд – Савски венац | 18 | II |
30 | Никола Павић | Војна гимназија | Александра Ракић | Београд – Савски венац | 18 | II |
92 | Никола Ђорђевић | Филолошка гимназија | Јелена Срдић | Београд – Савски венац | 18 | II |
93 | Нина Трајковић | Филолошка гимназија | Јелена Срдић | Београд – Савски венац | 18 | II |
119 | Сара Игов | Филолошка гимназија | Наталија Јевтовић | Београд – Савски венац | 18 | II |
5 | Никола Трпковић | Филолошка гимназија | Биљана Бранић | Београд – Савски венац | 18 | II |
3 | Наталија Бонџић | Филолошка гимназија | Биљана Бранић | Београд – Савски венац | 18 | II |
6 | Теодора Поповић | Филолошка гимназија | Биљана Бранић | Београд – Савски венац | 17 | II |
90 | Теодора Страк | Филолошка гимназија | Јелена Срдић | Београд – Савски венац | 17 | II |
8 | Даница Јевтић | Филолошка гимназија | Јелена Срдић | Београд – Савски венац | 17 | II |
96 | Анђелија Каретић | Филолошка гимназија | Јелена Срдић | Београд – Савски венац | 16 | III |
10 | Оливера Секулић | Филолошка гимназија | Биљана Бранић | Београд – Савски венац | 16 | III |
31 | Емилија Ђорђевић | Гимназија „Патријарх Павле” | Јована Голубовић | Београд – Раковица | 16 | III |
66 | Сергеј Џогаз | XIII београдска димназија | Биљана Вељовић | Београд – Чукарица | 16 | III |
15 | Тара Петровић | Филолошка гимназија | Биљана Бранић | Београд – Савски венац | 15 | III |
11 | Нура Дестани | Филолошка гимназија | Јелена Срдић | Београд – Савски венац | 15 | III |
88 | Давид Ристић | Филолошка гимназија | Јелена Срдић | Београд – Савски венац | 14 | |
42 | Јелена Живановић | Гимназија „Патријарх Павле” | Јована Голубовић | Београд – Раковица | 14 | |
40 | Давид Нрецај | Гимназија „Патријарх Павле” | Јована Голубовић | Београд – Раковица | 14 | |
19 | Тијана Влајковић | Гимназија „Патријарх Павле” | Јована Голубовић | Београд – Раковица | 13 |
Трећи разред
Шифра | Име и презиме | Име школе | Наставник | Место | Бодови | Ранг | |
3 | 70 | Искра Дејановић | Четврта гимназија Београд | Ивана Бокић-Крагић | Београд – Савски венац | 20 | I |
28 | 41 | Магдалина Тмушић | XIII београдска димназија | Марко Никодијевић | Београд – Чукарица | 20 | I |
38 | 139 | Инес Васиљевић | Филолошка гимназија | Слађана Савовић | Београд – Савски венац | 20 | I |
17 | 81 | Алекса Алексов | Филолошка гимназија | Јелена Добрић Арула | Београд – Савски венац | 19 | I |
24 | 53 | Алекса Јањушевић | Гимназија „Патријарх Павле” | Маја Мићовић | Београд – Раковица | 19 | I |
26 | 61 | Ива Богдановић | XIII београдска димназија | Софија Ширадовић | Београд – Чукарица | 19 | I |
29 | 34 | Миња Мијаиловић | XIII београдска димназија | Драган Ђорђевић | Београд – Чукарица | 19 | I |
1 | 59 | Уна Жарковић | Гимназија „Креативно Перо” | Стефан Тодоровић | Београд – Савски венац | 18 | II |
2 | 82 | Николина Ћићић | Гимназија „Свети Сава” | Јасмина Радосављевић | Београд – Савски венац | 18 | II |
8 | 103 | Анђелија Раичевић | Филолошка гимназија | Јелена Добрић Арула | Београд – Савски венац | 18 | II |
13 | 22 | Миа Маринковић | Филолошка гимназија | Јелена Добрић Арула | Београд – Савски венац | 18 | II |
27 | 56 | Марко Митић | XIII београдска димназија | Софија Ширадовић | Београд – Чукарица | 18 | II |
31 | 150 | Ива Михајловић | Филолошка гимназија | Слађана Савовић | Београд – Савски венац | 18 | II |
39 | 135 | Милица Лазић | Филолошка гимназија | Јелена Добрић Арула | Београд – Савски венац | 18 | II |
6 | 101 | Ања Котарчевић | Филолошка гимназија | Слађана Савовић | Београд – Савски венац | 17 | II |
7 | 107 | Катарина Голијанин | Филолошка гимназија | Слађана Савовић | Београд – Савски венац | 17 | II |
11 | 100 | Јана Митровић | Филолошка гимназија | Слађана Савовић | Београд – Савски венац | 17 | II |
12 | 24 | Алекса Лазић | Филолошка гимназија | Слађана Савовић | Београд – Савски венац | 17 | II |
23 | 72 | Ана Живковић | Гимназија „Патријарх Павле” | Маја Мићовић | Београд – Раковица | 17 | II |
33 | 154 | Ана Чакара | Филолошка гимназија | Слађана Савовић | Београд – Савски венац | 17 | II |
37 | 145 | Ђорђе Миловановић | Филолошка гимназија | Слађана Савовић | Београд – Савски венац | 17 | II |
5 | 75 | Јован Николић | Средња стручна војна школа – 1300 каплара | Милена Спасојевић Марија Миленовић | Београд – Савски венац | 16 | III |
10 | 108 | Дуња Смиљанић | Филолошка гимназија | Слађана Савовић | Београд – Савски венац | 16 | III |
14 | 13 | Растко Петковић | Филолошка гимназија | Јелена Добрић Арула | Београд – Савски венац | 16 | III |
20 | 55 | Ања Баралић | Гимназија „Патријарх Павле” | Маја Мићовић | Београд – Раковица | 16 | III |
32 | 130 | Катарина Гњидић | Филолошка гимназија | Слађана Савовић | Београд – Савски венац | 16 | III |
35 | 148 | Јана Ивковић | Филолошка гимназија | Слађана Савовић | Београд – Савски венац | 16 | III |
36 | 151 | Исидора Ђорђевић | Филолошка гимназија | Слађана Савовић | Београд – Савски венац | 16 | III |
18 | 111 | Симона Кафеџић | Филолошка гимназија | Слађана Савовић | Београд – Савски венац | 15 | III |
25 | 68 | Исидора Секулић | Гимназија „Патријарх Павле” | Маја Мићовић | Београд – Раковица | 15 | III |
34 | 134 | Лана Радовановић | Филолошка гимназија | Слађана Савовић | Београд – Савски венац | 15 | III |
16 | 26 | Ана Ђокић | Филолошка гимназија | Слађана Савовић | Београд – Савски венац | 14 | |
30 | 149 | Анастасиа Глигорин | Филолошка гимназија | Ивана Јовановић | Београд – Савски венац | 14 | |
15 | 16 | Татјана Григоријев | Филолошка гимназија | Слађана Савовић | Београд – Савски венац | 13 | |
21 | 77 | Анастасија Бркић | Гимназија „Патријарх Павле” | Маја Мићовић | Београд – Раковица | 13 | |
22 | 48 | Мирјана Васић | Гимназија „Патријарх Павле” | Маја Мићовић | Београд – Раковица | 13 | |
4 | 85 | Миона Радуловић | Војна гимназија | Обрад Лажетић | Београд – Савски венац | 11 | |
9 | 106 | Ања Шуваковић | Филолошка гимназија | Слађана Савовић | Београд – Савски венац | 11 | |
19 | Ана Поповић | Филолошка гимназија | Слађана Савовић | Београд – Савски венац |
Четврти разред
Шифра | Име и презиме | Име школе | Наставник | Место | Бодови | Ранг |
2 | Радмила Тубић | Војна гимназија | Јована Арсенијевић | Београд – Савски венац | 20 | I |
4 | Анастасија Мијатовић | Војна гимназија | Јована Арсенијевић | Београд – Савски венац | 18 | II |
140 | Ана Ђерић | Филолошка гимназија | Драгана Милановић | Београд – Савски венац | 18 | II |
89 | Анђелија Цицварић | Филолошка гимназија | Драгана Милановић | Београд – Савски венац | 17 | II |
144 | Мелина Микић Божанић | Филолошка гимназија | Људмила Пендељ | Београд – Савски венац | 17 | II |
12 | Катарина Јеремић | Војна гимназија | Јована Арсенијевић | Београд – Савски венац | 16 | III |
95 | Лена Благојевић | Филолошка гимназија | Људмила Пендељ | Београд – Савски венац | 16 | III |
136 | Александра Прокић | Филолошка гимназија | Људмила Пендељ | Београд – Савски венац | 15 | III |
160 | Луна Миленковић | Филолошка гимназија | Људмила Пендељ | Београд – Савски венац | 15 | III |
67 | Сара Стефановић | Филолошка гимназија | Људмила Пендељ | Београд – Савски венац | 14 | |
137 | Анастасија Минић | Филолошка гимназија | Људмила Пендељ | Београд – Савски венац | 14 | |
158 | Наталија Пантовић | Филолошка гимназија | Људмила Пендељ | Београд – Савски венац | 14 | |
161 | Ања Шундерић | Филолошка гимназија | Људмила Пендељ | Београд – Савски венац | 14 | |
1 | Маша Петровић | Четврта гимназија Београд | Ивана Бокић-Крагић | Београд – Савски венац | 13 | |
162 | Лука Станишић | Филолошка гимназија | Људмила Пендељ | Београд – Савски венац | 13 | |
9 | Јован Гачић | Гимназија „Патријарх Павле” | Слађана Матовић | Београд – Раковица | 10 | |
Анастазија Говедарица | Филолошка гимназија | Славољуб Марковић | Београд – Савски венац | |||
Ана Сићовић | Гимназија „Патријарх Павле” | Јована Голубовић | Београд – Раковица |