ЛОГО ПРОЈЕКТА И ИНФОРМАТИВНИ ПАМФЛЕТИ

Валентина Јовић и Петар Јовановић су ученици наше школе који су поводом пројекта „Знање за одрживи развој“, подржаним од стране Националног конвента о ЕУ, у мају 2021. присуствовали семинару у Истраживачком центру Петница. Након тога су, уз подршку ментора и сарадника на пројекту, кренули у реализацију пројекта. Одржали смо неколико радних састанака на којима смо планирали резличите активности за успешну реализацију пројекта. Наше прве активности су биле везане за израду информативних памфлета и лога пројекта, набавку потребног материјала за израду два компостера и леја, тражење партнера за реализацију неких активности и заинтересованих угоститељских објеката, стамбених заједница или образовних установа за смештај компостера и едукацију о компостирању. Без обзира на почетак летњег распуста за ученике, радило се пуном паром, јер је време реализације пројекта ограничено.

Представљамо вам лого нашег пројекта „Бирам да компостирам“, информативни памфлет и пропагандни материјал, који су наши ученици припремили.