РЕЗУЛТАТИ КОНКУРСА ПОВОДОМ ДАНА КЊИГЕ

У оквиру традиционалне активности „ Шекспирова чајанка“ , која се ове године одржала у студентском парку у Београду, објављени су и резултати конкурса.

На конкурсу су учествовали ученици наше школе , али и полазници Радионице за стрип и карикатуру ДКЦБ-а. Пристигло је укупно 20 радова, а жири( Снежана Лилић, проф. ликовне културе и проф. Бојана Станкић, проф. енглеског језика), као и наша школа свим учесницима додељује похвалнице, а њих 12 добијају и вредне награде које је обезбедила ХПТШ и књиге нашег спонзора Pearsonиздаваштва.

Теме су биле инспиративне, о Шекспиру и филозофији, Шекспиру и  вештачкој интелигенцији и илустрације цитата из Шекспирових дела.

Пет ученика добило је наградне картице у вредности од 2000 дин  за издања Вулкан издаваштва:

1. Танасије Бајић, уч. III/1,
  2. Анђела Богићевић, уч. II/3
  3. Моника Конћаревић, уч. I/ 3
  4. Николина Нешић, уч.III/9
  5. Филип Бобачев, уч. осмог разреда,  полазник Радионице за стрип и карикатуру ДКЦБ-а.

Пет ученика добило је књиге на енглеском језику, дар Pearsonиздаваштва.

1. Миљана Ристановић, уч.I/3
  2. Данило Шевић, уч-I/3
  3. Стефан Живковић, уч. I/3
  4. Николина Илић, уч. I/3
  5. Николина Доцић, уч. I/3
  6. Нера Раденовић, уч. III/9
  7. Јован Добричић, уч. петог разреда, полазник Радионице за стрип и карикатуру ДКЦБ-а.

Честитамо свим учесницима конкурса и „Шекспирове чајанке“, и заказујемо сусрет и нови конкурс и следеће године.