РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У ____АВГУСТОВСКОМ__ИСПИТНОМ РОКУ
Школске 2022/2023. године
ПОДРУЧЈЕ РАДА: ХЕМИЈА, НЕМЕТАЛИ И ГРАФИЧАРСТВО
ШКОЛОВАЊЕ ТРАЈЕ: четири године
РАЗРЕД: __други
ПРЕДМЕТ | ДАТУМ И ВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА ИСПИТА | Бр. канд. | И С П И Т И В А Ч | СТАЛНИ ЧЛАН |
Математика | Писмени: 16.8 у 10:00 | |||
Усмени: 22.8 у 10:00 | Весна Урошевић | Зорица Миросављевић | ||
Физика | 25.8 у 11:00 | Миленија Јоксимовић | Весна Остојић | |
Аналитичка хемија | 29.8 у 9:30 | Татјана Митровић | Вишња Жикић |
ПРЕДСЕДНИК КОМИСИЈЕ
Љиљана Спарић
РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У августовском_ ИСПИТНОМ РОКУ
Школске 2022/2023. године
ПОДРУЧЈЕ РАДА: ХЕМИЈА, НЕМЕТАЛИ И ГРАФИЧАРСТВО
ШКОЛОВАЊЕ ТРАЈЕ: једну годину
РАЗРЕД: пети степен
ПРЕДМЕТ | ДАТУМ И ВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА ИСПИТА | Бр. канд. | И С П И Т И В А Ч | СТАЛНИ ЧЛАН |
Мерење и регулацуја процеса | 22.8.2023. 11,45 | 1 | Ранковић Драгана | Недић Славенка |
Контрола процеса и производа | 18.8.2023. 11,00 | 1 | Недић Славенка | Павковић Анита |
ПРЕДСЕДНИК КОМИСИЈЕ
Вујадиновић Гордана
РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У __АВГУСТОВСКОМ__ ИСПИТНОМ РОКУ
Школске 2022/2023. године
ПОДРУЧЈЕ РАДА: ХЕМИЈА, НЕМЕТАЛИ И ГРАФИЧАРСТВО
ШКОЛОВАЊЕ ТРАЈЕ: ___ЧЕТИРИ__године
РАЗРЕД: _ДОКВАЛИФИКАЦИЈА______
ПРЕДМЕТ | ДАТУМ И ВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА ИСПИТА | Бр. канд. | И С П И Т И В А Ч | СТАЛНИ ЧЛАН |
Математика | Писмени 16.08.2023. у 10h Усмени 22.08.2023. у 10h | 1 | Весна Урошевић | Зорица Миросављевић |
Испитивање у технолошкој производњи | 21.08.2023. у 8.45 | 1 | Лела Ивановић | Злата Радовановић |
ПРЕДСЕДНИК КОМИСИЈЕ
Даница Друловић
РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У __АВГУСТОВСКОМ__ ИСПИТНОМ РОКУ
Школске 2022/2023. године
ПОДРУЧЈЕ РАДА: ХЕМИЈА, НЕМЕТАЛИ И ГРАФИЧАРСТВО
ШКОЛОВАЊЕ ТРАЈЕ: ___ЧЕТИРИ__године
РАЗРЕД: _ПРЕКВАЛИФИКАЦИЈА______
ПРЕДМЕТ | ДАТУМ И ВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА ИСПИТА | Бр. канд. | И С П И Т И В А Ч | СТАЛНИ ЧЛАН |
Хемијска технологија | 21.08.2023. у 8.45 | 1 | Лела Ивановић | Злата Радовановић |
ПРЕДСЕДНИК КОМИСИЈЕ Даница Друловић
РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У __августовском _ ИСПИТНОМ РОКУ
Школске 2022/2023. године
ПОДРУЧЈЕ РАДА: ПОЉОПРИВРЕДА,ПРОИЗВОДЊА И ПРЕРАДА ХРАНЕ
ШКОЛОВАЊЕ ТРАЈЕ: 3 и 4_године
РАЗРЕД: други
ПРЕДМЕТ | ДАТУМ И ВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА ИСПИТА | Бр. канд. | И С П И Т И В А Ч | СТАЛНИ ЧЛАН |
Математика | 16.8.2023 у 10.00-писмени 22.8.2023. у 10.00-усмени | 1 | Жаклина Јовановић | Драгана Маринковић |
Здравствена безбедност хране | 30.8.2023. у 12.00 | 1 | Златица Алимпијевић | Данијела Петровић |
Аналитичка хемија | 29.8.2023. у 9.00 | 1 | Гордана Пешић | Соња Додиг |
Производња пекарских производа | 21.8.2023. у 12.00 | 1 | Смиља Марковић | Тихана Гојковић |
Српски језик и књижевност | 17.8.2023. у 10.00-писмени 29.8.2023. у 10.00-усмени | 1 | Ивана Жунић | Маја Јанковић |
ПРЕДСЕДНИК КОМИСИЈЕ
Катарина Марковић
РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У ____августовском__ ИСПИТНОМ РОКУ
Школске 2022/2023. године
ПОДРУЧЈЕ РАДА: ПОЉОПРИВРЕДА,ПРОИЗВОДЊА И ПРЕРАДА ХРАНЕ
ШКОЛОВАЊЕ ТРАЈЕ: _____4______године
РАЗРЕД: ___4____
ПРЕДМЕТ | ДАТУМ И ВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА ИСПИТА | Бр. канд. | И С П И Т И В А Ч | СТАЛНИ ЧЛАН |
Физичка хемија | 22.08.2023. у 10:00 | 2 | Ј.Вучковић | Ј.Танасковић |
Прехрамбена технологија | 23.08.2023. у 09:00 | 1 | М.Ракић Љубомировић | О.Марковић |
Испитивање намирница | 23.08.2023. у 09:30 | 1 | О.Марковић | М.Ракић Љубомировић |
Машине и апарати са аутоматиком | 21.08.2023. у 09:30 | 1 | П.Новковић | С.Јовановић |
Практична настава | 21.08.2023. у 09:00 | 1 | М.Ракић Љубомировић | О.Марковић |
ПРЕДСЕДНИК КОМИСИЈЕ
Душица Лончар
РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У августовском ИСПИТНОМ РОКУ
Школске 2022/2023 у . године
ПОДРУЧЈЕ РАДА: ПОЉОПРИВРЕДА,ПРОИЗВОДЊА И ПРЕРАДА ХРАНЕ ШКОЛОВАЊЕ ТРАЈЕ: _3 и 4 године
РАЗРЕД: 3 ПТ, ТБТ,пекар, месар, опертер у прехрамбеној индустрији, прои_______
ПРЕДМЕТ | ДАТУМ И ВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА ИСПИТА | Бр. канд. | И С П И Т И В А Ч | СТАЛНИ ЧЛАН |
Технологија скроба | 21.8. 2023.год. у 12 часова | 1 | Симић Александра | Милићевић Данијела |
Технологија кондиторских производа | 28.8. 2023.год. у 9 часова | 1 | Симић Александра | Милићевић Данијела |
Физичко васпитање | 29.8.2023.год. у 10 часова | 2 | Вукелић Горан | Јоксимовић Зорица |
Термодинамика | 29.8.2023.год. у 8,30 часова | 1 | Остојић Весна | Танасковић Јелена |
Припрема јела са жара | 22.8.2023.год.у 12.часова | 1 | Слађана Вукосављевић | Слободан Јовановић |
Прерада меса | 21.8.2023.год. у 12 часова | 1 | Јовановић Слободан | Вукосављевић Слађана |
Микробиологија | 22.8.2023.год.у 10 часова | 1 | Милошевић Наташа | Вукосављевић Слађана |
Физичка хемија | 28.8.2023.год.у 9 часова | 1 | Вучковић Јасмина | Танасковић Јелена |
Кварење и конзервисање | 30.8.2023.год. у 10 часова | 1 | Милићевић Данијела | Лукић Смиљана |
Технолошке операције | 21.8.2023.год.у 8,30 часова | 1 | Вучковић Јасмина | Танасковић Јелена |
ПРЕДСЕДНИК КОМИСИЈЕ
Алемпијевић Златица
РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У _АВГУСТОВСКОМ_ИСПИТНОМ РОКУ шк. 2022. /2023. год .
ПОДРУЧЈЕ РАДА : ПОЉОПР. ПРОИЗВ. И ПРЕРАДА ХРАНЕ
ШКОЛОВАЊЕ ТРАЈЕ :___4__ године ;
РАЗРЕД : СВИ (ДОКВАЛИФИКАЦИЈА)
ПРЕДМЕТ | ДАТУМ И ВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА ИСПИТА | БРОЈ КАНДИДАТА | ИСПИТИВАЧ | СТАЛНИ ЧЛАН |
Кварење и конзервисање | 28. 8. 2023. у 9 : 00 | 1 | Симић Александра | Ратковић Мирјана |
Хемија | 29. 08. 2023. у 9 : 30 | 1 | Додиг Соња | Пешић Гордана |
Аналитичка хемија | 29. 08. 2023. у 9 : 30 | 1 | Рађеновић Гордана | Додиг Соња |
Историја | 21. 08. 2023. у 8 : 00 | 1 | Станковић Витомир | Сарић Јасмина |
Физика | 25. 08. 2023. у 11 : 00 | 1 | Остојић Весна | Јоксимовић Миленија |
Технолошке операције | 21. 08. 2023. у 9 : 00 | 1 | Вучковић Јасмина | Јовановић Слободан |
У Београду ; 05. 07. 2023.
ПРЕДСЕДНИК КОМИСИЈЕ
Ивана Павловић