Посета  изложби техничке школе „Дрво Арт“

12.6.2023.  – Посета годишњој  изложби техничке школе „Дрво Арт“ у Атријуму ДКЦБ-а оставила је веома упечатљив утисак на ђаке првог и другог разреда наше школе који су се тога дана нашли и на радионици о екологији.

На зидовима су се могли видети радови ђака, а у простору Атријума делови намештаја, као и макете настали на редовним  часовима и у ваннаставним активностима, у пројектима школе. Оригиналне идеје и материјали, занимљива решења, производи настали тимским радом одушевили су нас.

Успут, и наша ученица Анђела Богићевић, добила је похвалницу и  утешну награду од организатора ДКЦБ-а, за учешће на КИДИКЕМ фестивалу, који се одржао овог пролећа. Она је на конкурс послала један филмић –  дигиталну причу о  свом хобију, орјентирингу.