Национална eTwinning конференција

У Београду, у Хотелу М, одржана је годишња Национална еТwinning конференција „Благостање у школама – темељ успешног образовања“. На конференцији су нашим професоркама Бојани Станкић, Јелени Танасковић, Гордани Пешић и Марији Ракић-Љубомировић уручене националне ознаке квалитета.

За еТвиннинг пројекат „STEMopoly“ колегиници Марији Ракић-Љубомировић уручена је специјална награда за пројекте из области средњег стручног образовања, СОО.

Током конференције, колегинице Гордана Пешић и Марија Ракић-Љубомировић представиле су еТвиннинг пројекат „Природно је добро, хемијско је лоше?“ за који су добили еТвиннинг европску награду за 2024. У представљању пројекта учествовале су и ученице четвртог разреда – Софија и Теодора.