Конкурс Министарства одбране Републике Србије
e-Twinning Quality Label – Национална ознака квалитета
Недавно су стигле потврде за успешно спроведене пројекте у нашој школи током 2020-21.године.
То су два пројекта које је покренула наставница хемије, Гордана Пешић са 20ак ученика другог разреда ( II/7, II/9, II/2): „Green Environment“ и „ Science Planet“, и
„ A Cultural Journey”, пројекат на коме су радили ђаци другог и трећег разреда ( II/2, III/4) са наставницом Бојаном Станкић.
Сва три пројекта добила су високе оцене и коментаре Националног тима за подршку Еразмус пројеката, о различитим активностима којима се развијају знања и вештине код ученика.
У холу школе погледајте изложбу радова ученика-учесника пројеката.
QlabelBojana b0171c8bc21663a6_nql_sr aa112967c21663a6_nql_srРаспоред одељења по учионицама
РАСПОРЕД ОДЕЉЕЊА ПО УЧИОНИЦАМА
ПОДРУЧЈЕ РАДА ХЕМИЈА НЕМЕТАЛИ И ГРАФИЧАРСТВО
ОДЕЉЕЊЕ | УЧИОНИЦА | ОДЕЉЕЊЕ | УЧИОНИЦА | ОДЕЉЕЊЕ | УЧИОНИЦА | ОДЕЉЕЊЕ | УЧИОНИЦА | |||
I-1 | 80 | II-1 | 63 | III-1 | 76 | IV-1 | 59 | |||
I-2 | 81 | II-2 | 64 | III-2 | 77 | IV-2 | 60 | |||
I-3 | 82 | II-3 | 65 | III-3 | 78 | IV-3 | 61 | |||
I-4 | 83 | II-4 | 66 | III-4 | 79 | IV-4 | 62 |
Термини родитељских састанака за родитеље ученика првог разреда
Обавештење за родитеље и ученике
Обавештење Тима за праћење и координисање примене превентивних мера
Допис Министарства просвете, науке и технолошког развоја
Распоред полагања разредних и поправних испита у августовском испитном року
КОМИСИЈЕ ЗА РАЗРЕДНЕ И ПОПРАВНЕ ИСПИТЕ И ТЕРМИНИ ПОЛАГАЊА ИСПИТА У АВГУСТУ
ПОДРУЧЈЕ РАДА : ПОЉОПРИВРЕДА, ПРОИЗВОДЊА И ПРЕРАДА ХРАНЕ
комисије-за-разредне-и-поправне-испите-и-термини-полагања-у-августовском-испитном-року_ПППХПОДРУЧЈЕ РАДА:ХЕМИЈА,НЕМЕТАЛИ И ГРАФИЧАРСТВО
ШКОЛСКА 2020/2021. ГОДИНА
Одељ. | Датум и време и учионица | ПРЕДМЕТ | ПРЕДСЕД. КОМИС. | ИСПИТИВАЧ | СТАЛНИ ЧЛАН | |
I-1 | Писмени 17.08. у 10.00 Усмени разредни 19.8. у 12.30 61 Поправни 26.08. у 12.30 61 | Математика | Петрић Мица | Урошевић Весна | Миросављевић Зорица | |
I-1 | Разредни 20.08. у 8.00 60 Поправни 25.08. у 9.00 60 | Физика | Петрић Мица | Јоксимовић Миленија | Остојић Весна | |
I-1 | 24.08. у 9.30 64 | Биологија | Петрић Мица | Авејић Славица | Колега из друге школе | |
I-1 | Разредни 23.08. у 9.00 59 Поправни 24.08. у 9.00 59 | Општа и неорганска хемија | Петрић Мица | Ђуровић Марија | Вујадиновић Гордана | |
I-2 | Писмени 17.08. у 10.00 Усмени 26.08. у 10.30 61 | Математика | Вујадиновић Гордана | Миросављеић Зорица | Урошевић Весна | |
I-2 | Разредни 20.08. у 8.00 60 Поправни 25.08. у 9.00 60 | Физика | Вујадиновић Гордана | Јоксимовић Миленија | Остојић Весна | |
I-2 | Разредни 24.08. у 11.00 59 Поправни 27.08. у 9.00 59 | Општа и непрганска хемија | Милијић Игор | Вујадиновић Гордана | Жикић Вишња | |
I-3 | 25.08. у 9.30 60 | Физика | Ранђић Зорица | Јоксимовић Миленија | Остојић Весна | |
I-3 | Писмени 17.08. u 10.00 Усмени 26.08. у 10.00 61 | Математика | Ранђић Зорица | Миросављевић Зорица | Урошевић Весна | |
I-3 | 24.08. у10.00 62 | Биологија | Ранђић Зорица | Авејић Славица | Колега из друге школе | |
I-4 | Разредни 20.08. у 8.00 60 Поправни 25.08. у 8.00 60 | Физика | Митровић Татјана | Јоксимовић Миленија | Остојић Весна | |
I-4 | Писмени 17.08. у 10.00 Поправни Писмени 24.08. у 8.00 61 Разредни Усмени 19.08. у 12.30 61 Поправни Усмени 26.08. у 8.00 61 | Математика | Митровић Татјана | Урошевић Весна | Миросављевић Зорица | |
II-1 | Разредни 20.08. у 9.00 60 Поправни 26.08. у 9.30 60 | Физика | Ерцег Нина | Јоксимовић Миленија | Остојић Весна | |
II-1 | Писмени 17.08. у 10.00 Разредни Усмени 19.08. у 11.00 64 Поправни Усмени 23.08. у 13.00 64 | Математика | Ерцег Нина | Урошевић Весна | Миросављевић Зорица | |
II-1 | 24.08. у 8.00 65 | Аналитичка хемија | Цветковић Милош | Спарић Љиљана | Ерцег Нина | |
II-2 | Разредни 20.08. у 9.00 60 Поправни 26.08. у 8.30 60 | Физика | Перовић Миланка | Јоксимовић Миленија | Остојић Весна | |
II-2 | 25.08. у 10.00 59 | Органска хемија | Митровић Иванов Весна | Перовић Миланка | Жикић Вишња | |
II-2 | 23.08. у 10.00 65 | Извори загађења животне средине | Перовић Миланка | Радовановић Злата | Павковић Анита | |
II-2 | Писмени 17.08. у 10.00 Разредни Усмени 19.08. у 11.00 64 Поправни Усмени 23.08. у 12.00 63 | Математика | Перовић Миланка | Миросављевић Зорица | Урошевић Весна | |
II-3 | Писмени 17.08. у10.00 Усмени 23.08. у10.00 64 | Математика | Ђуровић Марија | Миросављевић Зорица | Урошевић Весна | |
II-3 | 19.08. у 9.30 59 | Аналитичка хемија | Митровић Иванов Весна | Димитријевић Станојковић Јелена | Ђуровић Марија | |
II-3 | 20.08. у 9.30 59 | Органска хемија | Митровић Иванов Весна | Ђуровић Марија | Димитријевић Станојковић Јелена | |
II-4 | 26.08. у 11.00 60 | Физика | Манојловић Ивана | Јоксимовић Миленија | Остојић Весна | |
II-4 | 17.08. у 10.00 Разредни Усмени 19.08. у 11.00 64 Поправни Усмени 23.08. у 8.00 64 | Математика | Јоксимовић Миленија | Урошевић Весна | Чеврљаковић Биљана | |
II-4 | 20.08. у 11 65 | Организација производње | Јоксимовић Миленија | Вучуровић Марица | Жужа Снежана | |
II-4 | Писмени 18.08. у 10.00 66 Усмени 23.08. у 10.30 | Енглески језик | Јоксимовић Миленија | Тасић Милена | Станкић Бојана | |
III-1 | Писмени 17.08. у 10.00 Усмени 25.08. у 9.00 66 | Математика | Недић Славенка | Чеврљаковић Биљана | Миросављеић Зорица | |
III-1 | Разредни 20.08. у 9.30 60 Поправни 24.08. у 11.00 60 | Електротехника | Недић Славенка | Јоксимовић Миленија | Остојић Весна | |
III-1 | Разредни 23.08. у 11.00 62 Поправни 27.08. у 8.30 62 | Физичка хемија | Недић Славенка | Перовић Миланка | Жикић Вишња | |
III-1 | Писмени 18.08. у10.00 66 Усмени 19.08. у 11.00 66 | Енглески језик | Недић Славенка | Тасић Милена | Станкић Бојана | |
III-1 | Разредни 20.08. у 9.00 66 Поправни 23.08. у 10.30 за ученицу 63 Поправни 26.08. у 10.30 за Ученика 63 | Технолошке операције | Митровић Унковић Виолета | Недић Славенка | Павковић Анита | |
III-2 | 19.08. у 11.30 62 | Хемијска технологија | Авејић Славица | Радовановић Злата | Павковић Анита | |
III-2 | Писмени 17.08. у 10.00 Разредни усмени 19.08. у 9.00 66 Поправни Усмени 25.08. у10.00 62 | Математика | Авејић Славица | Миросављевић Зорица | Чеврљаковић Биљана | |
III-3 | 27.08. у 9.00 65 | Сировине за фармацеутске производе | Станкић Бојана | Недић Славенка | Жужа Снежана | |
III-3 | Разредни 20.08. у 9.30 60 Поправни 24.08. у 11 60 | Eлектротехника | Станкић Бојана | Јоксимовић Миленија | Остојић Весна | |
III-3 | Писмени 17.08. у 10.00 Разредни Усмени 19.08. у 9.00 65 Поправни писмени 23.08. у 9.00 55 Поправни Усмени 25.08. у 11.00 65 | Математика | Станкић Бојана | Миросављевић Зорица | Чеврљаковић Биљана | |
III-3 | 26.08. у 9.00 62 | Машине,апарати и операције | Станкић Бојана | Вујадиновић Гордана | Павковић Анита | |
III-3 | 20.08. у 8.30 62 | Технологија фармацеутских производа | Станкић Бојана | Жужа Снежана | Ђуровић Марија | |
III4 | Писмени 17.08. у 10.00 Усмени 25.08. у 12.00 66 | Математика | Митровић Унковић Виолета | Чеврљаковић Биљана | Миросављевић Зорица | |
III -4 | 19.08. у 12.00 65 | Физичка хемија | Митровић Унковић Виолета | Вучковић Милка | Ерцег Нина | |
III-4 | Разредни 20.08. у 9.30 60 Поправни 24.08. у 11.00 60 | Електротехника | Митровић Унковић Виолета | Јоксимовић Миленија | Остојић Весна | |
IV-2 | Писмени 17.08. у 10.00 Усмени 19.08. у 11.30 63 | Математика | Димитријевић Станојковић Јелена | Чеврљаковић Биљана | Маринковић Драгана | |
IV-2 | Писмени 18.08. у 10.00 66 Усмени 19.08. у 11.00 59 | Енглески језик | Димитријевић Станојковић Јелена | Тасић Милена | Станкић Бојана | |
IV-2 | 20.08. у 10.00 63 | Загађивање и заштита воде | Димитријевић Станојковић Јелена | Радовановић Злата | Вучковић Милка | |
IV-2 | 23.08. у 9.30 63 | Загађивање и заштита ваздуха | Димитријевић Станојковић Јелена | Недић Славенка | Вучуровић Марица | |
IV-2 | 20.08. у 10.30 66 | Прерада и одлагање отпадних вода | Димитријевић Станојковић Јелена | Вучковић Милка | Радовановић Злата | |
IV-2 | 23.08. у 10.30 59 | Инструменталне методе анализе | Јованчић Светозар | Ранђић Зорица | Димитријевић Станојковић Јелена | |
Распоред полагања испита за ванредне ученике у августовском испитном року
РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У АВГУСТОВСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ
Школске 2020/2021 године
ПОДРУЧЈЕ РАДА: ХЕМИЈА, НЕМЕТАЛИ И ГРАФИЧАРСТВО
ШКОЛОВАЊЕ ТРАЈЕ: ТРИ и ЧЕТРИ године
РАЗРЕД: ТРЕЋИ
ПРЕДМЕТ | ДАТУМ И ВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА ИСПИТА | Бр. канд. | И С П И Т И В А Ч | СТАЛНИ ЧЛАН |
Српски језик и књижевност (хл) | Писмени 16.8.21. у 10 часова Усмени 19.8.21. у 11 часова | 1 | Виолета Унковић | Ивана Манојловић |
Математика (хтт) | Писмени 17.8.21. у 10 часова Усмени 25.8.21. у 9 часова | 1 | Биљана Чеврљаковић | Весна Урошевић |
Енглески језик (хл) | Писмени 18.8.21. у 10 часова Усмени 23.8.21. у 10часова | 1 | Бојана Станкић | Милена Тасић |
Физичко васпитање | Усмени 20.8.21. у 10 и 30 часова | 1 | Зденка Латиновић | Кристинка Марковић |
Електротехника | Усмени 20.8.21. у 11 и 30 часова | 2 | Миленија Јоксимовић | Весна Остојић |
Технологија фармацеутских производа (тифт) | Усмени 23.8.21. у 9 часова | 1 | Снежана Жужа | Марија Ђуровић |
Сировине за фармацеутске производе (тифт) | Усмени 19.8.21. у 9 и 30 часова | 1 | Славенка Недић | Марица Вучуровић |
Социологија | Усмени 25.8.21. у 10 часова | 2 | Славка Љиљак | Друга школа |
Верска настава | Усмени 19.8.21. у 12 часова | 1 | Срећко Пантелић | Друга школа |
ПРЕДСЕДНИК КОМИСИЈЕ
Милка Вучковић
РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У АВГУСТОВСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ
Школске 2020/2021. године
ПОДРУЧЈЕ РАДА: ХЕМИЈА, НЕМЕТАЛИ И ГРАФИЧАРСТВО
ШКОЛОВАЊЕ ТРАЈЕ: четири године
РАЗРЕД: ____IV___
ПРЕДМЕТ | ДАТУМ И ВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА ИСПИТА | УЧИОНИЦА | Бр. канд. | И С П И Т И В А Ч | СТАЛНИ ЧЛАН |
АУТОМАТСКА КОНТРОЛА ПРОЦЕСА | 19.8.2021 у 9:30 | 1 | Драгана Ранковић | Дејан Милојковић | |
ХЕМИЈСКА ТЕХНОЛОГИЈА | 20.8.2021 у 9:30 | 1 | Даница Друловић | Лела Ивановић | |
ФИЗИЧКА ХЕМИЈА | 24.8.2021 у 9:00 | 1 | Зорица Ранђић | Миланка Перовић | |
ФИЛОЗОФИЈА | 30.8.2021 у 10:00 | 1 | Светозар Јованчић | Александар Стевановић |
ПРЕДСЕДНИК КОМИСИЈЕ
Анита Павковић
РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У АВГУСТОВСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ
Школске 2020/2021. године
ПОДРУЧЈЕ РАДА: ХЕМИЈА, НЕМЕТАЛИ И ГРАФИЧАРСТВО
ШКОЛОВАЊЕ ТРАЈЕ: четири године
РАЗРЕД: ДОКВАЛИФИКАЦИЈА
ПРЕДМЕТ | ДАТУМ И ВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА ИСПИТА | Бр. канд. | И С П И Т И В А Ч | СТАЛНИ ЧЛАН |
Математика | писмени 17.08.2021. у 10h усмени 23.08.2021. у 8h | 1 | Биљана Чеврљаковић | Весна Урошевић |
Ликовна култура | 19.08. 2021. у 9.30 | 1 | Милош Цветковић | Миљана Вуксановић |
Организација производње | 20.08.2021. у 10.30 | 1 | Марија Ђуровић | Дејан Милојковић |
Инструментална анализа | 18.08.2021. у 9 h | 1 | Зорица Ранђић | Лела Ивановић |
Машине, апарати и операције с аутоматиком | 17.08.2021. у 9 h | 1 | Дејан Милојковић | Гордана Вујадиновић |
Електротехника | 19.08.2021. у 8.30 | 1 | Миленија Јоксимовић | Весна Остојић |
Филозофија | 30.08.2021. у 10 h | 1 | Светозар Јованчић | наставник из друге школе |
Устав и права грађана | 25.08.2021. у 10 h | 1 | Славка Љиљак | Виолета Тодоровић |
Грађанско васпитање | по договору | 1 | Славка Љиљак | Јасмина Сарић |
Физичка хемија | 24.08.2021. у 9 h | 1 | ЗорицаРанђић | Миланка Перовић |
Хемијска технологија | 20.08. 2021. у 9.30 | 1 | Даница Друловић | Лела Ивановић |
Испитивање у технолошкој производњи | 26.08.2021. у 10 h | 1 | Лела Ивановић | Злата Радовановић |
Електроаналитичке методе | 23.08.2021. у 9.30 | 1 | Милка Вучковић | Зорица Ранђић |
ПРЕДСЕДНИК КОМИСИЈЕ
Даница Друловић
РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У _августовском___ ИСПИТНОМ РОКУ
Школске 2020/2021. године
ПОДРУЧЈЕ РАДА: ХЕМИЈА, НЕМЕТАЛИ И ГРАФИЧАРСТВО
ШКОЛОВАЊЕ ТРАЈЕ: једну године
РАЗРЕД: ____пети степен___
ПРЕДМЕТ | ДАТУМ И ВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА ИСПИТА | УЧИОНИЦА | Бр. канд. | И С П И Т И В А Ч | СТАЛНИ ЧЛАН |
Аутоматско управљање процесом | 25.8.2021. 8 00 | Ранковић Драгана | Недић Славенка | ||
Мерење и регулација процеса | 19.8.2021. 900 | Ранковић Драгана | Недић Славенка |
ПРЕДСЕДНИК КОМИСИЈЕ
Вујадиновић Гордана
РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У __АВГУСТОВСКОМ__ ИСПИТНОМ РОКУ
Школске 2020/2021. године
ПОДРУЧЈЕ РАДА: ХЕМИЈА, НЕМЕТАЛИ И ГРАФИЧАРСТВО
ШКОЛОВАЊЕ ТРАЈЕ: __ЧЕТИРИ___године
РАЗРЕД: ПРЕКВАЛИФИКАЦИЈА
ПРЕДМЕТ | ДАТУМ И ВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА ИСПИТА | УЧИОНИЦА | Бр. канд. | И С П И Т И В А Ч | СТАЛНИ ЧЛАН |
Испитивање у технолошкој производњи | 19.8.2021. у 11 h | 2 | Ивановић Лела | Радовановић Злата | |
Електроаналитичке методе | 23.8.2021. у 9,30 h | 2 | Вучковић Милка | Ранђић Зорица | |
Хемијска технологија | 20.8.2021. у 9,30 h | 2 | Друловић Даница | Ивановић Лела |
ПРЕДСЕДНИК КОМИСИЈЕ
Жужа Снежана
РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У АВГУСТОВСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ
Школске 2020/2021. године
ПОДРУЧЈЕ РАДА: ПОЉОПРИВРЕДА,ПРОИЗВОДЊА И ПРЕРАДА ХРАНЕ
ШКОЛОВАЊЕ ТРАЈЕ:три и четири године
РАЗРЕД: III
ПРЕДМЕТ | ДАТУМ И ВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА ИСПИТА | УЧИОНИЦА | Бр. канд. | И С П И Т И В А Ч | СТАЛНИ ЧЛАН |
Математика | 17.8 у 10 часова | 2 | Јовановић Жаклина | Маринковић Драгана | |
Термодинамика | 19.8 у 11 часова | 2 | Марковић Богданка | Вучковић Јасмина | |
Машине и апарати са аутоматиком | 20.8 у 9. часова | 2 | Јовановић Слободан | Новковић Предраг | |
Практична настава | 24.8 у 9 часова | 1 | Јовановић Слободан и Ракић-Љубомировић Марија | Новковић Предраг и Оливера Марковић | |
Технологија воде | 20.8.у 10 часова | 1 | Данијела Милићевић | Марковић Оливера | |
Технолошке операције | 19.8. у 10,15 часова | 1 | Новковић Предраг | Вучковић Јасмина |
ПРЕДСЕДНИК КОМИСИЈЕ
Алемпијевић Златица
РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У АВГУСТОВСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ
Школске 2020/2021. године
ПОДРУЧЈЕ РАДА: ПОЉОПРИВРЕДА, ПРОИЗВОДЊА И ПРЕРАДА ХРАНЕ
ШКОЛОВАЊЕ ТРАЈЕ: ЧЕТИРИ године
РАЗРЕД: 4
ПРЕДМЕТ | ДАТУМ И ВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА ИСПИТА | Бр. канд. | И С П И Т И В А Ч | СТАЛНИ ЧЛАН |
Практична настава | 20.8.2021. у 10:00 | 1 | Марија Ракић Љубомировић Предраг Новковић | Оливера Марковић Слободан Јовановић |
Физичка хемија | 19.8.2021 у 9:00 | 1 | Богданка Марковић | Јасмина Вучковић |
Прехрамбена технологија | 26.8.2021 у 10:00 | 1 | Марија Ракић Љубомировић | Оливера Марковић |
Физичко васпитање | 31.8.2021 у 8:00 | 1 | Горан Вукелић | Зорица Јоксимовић |
Филозофија | 30.8.2021. у 10:00 | 1 | Светозар Јованчић | Александар Стевановић |
Устав и права грађана | 24.8.2021 у 10:00 | 1 | Славка Љиљак | |
Грађанско васпитање | 25.8.2021. у 10:00 | 1 | Славка Љиљак | Витомир станковић |
ПРЕДСЕДНИК КОМИСИЈЕ
Душица Лончар
РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У августовском ИСПИТНОМ РОКУ
Школске 2020/2021. године
ПОДРУЧЈЕ РАДА: ПОЉОПРИВРЕДА,ПРОИЗВОДЊА И ПРЕРАДА ХРАНЕ
ШКОЛОВАЊЕ ТРАЈЕ: _____/_________године
РАЗРЕД: ____V степен___
ПРЕДМЕТ | ДАТУМ И ВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА ИСПИТА | УЧИОНИЦА | Бр. канд. | И С П И Т И В А Ч | СТАЛНИ ЧЛАН |
Мерна и регулациона техника | 19.8.2021. у 11.30 часова | 50 | 5 | Слободан Јовановић | Слађана Вукосављевић |
Технолошка микробиологија | 24.8.2021. у 10.30 часова | 50 | 4 | Наташа Милошевић | Златица Алемпијевић |
Прехрамбена технологија | 20.8.2021. у 11.00 часова | 49 | 1 | Сања Николин | Соња Михајловић |
Практична настава | 23.8.2021. у 11.00 часова | 49 | 1 | Сања Николин | Соња Михајловић |
ПРЕДСЕДНИК КОМИСИЈЕ