Такмичења и успеси наших ученика

На 21. Републичком такмичењу одржаном у Параћину  из области Хемија и неметали ученици наше школе су постигли следеће резултате:

Из опште и неорганске хемије – 3. место у екипном пласману су освојили: Лука Крстић, одељење I-4 и Урош Јакимов, одељење I-2, а у појединачном пласману Лука Крстић је освојио 4. место, а Урош Јакимов  17. место. Mентор је  наставник Татјана Митровић.

Из хемијске технологије – 6. место у екипном пласману освојиле су:  Катарина Ћеранић, одељење IV-3 и Тамара Илић, одељење IV-4, а у појединачном пласману Катарина Ћеранић је освојила 10. место, а Тамара Илић је освојила 14. место. Ментори су наставници Злата Радовановић, Снежана Жужа,  Милка Вучковић и Славенка Недић.

На 16. Републичком такмичењу  одржаном у Краљеву из области Производња и прерада хране наши ученици су постигли следеће резултате:

Никола Шарић, одељење III-п1, месар,  освојио је 2. место, ментор наставник Сања Николин.

Петар Дикић, одељење III-п2, пекар, освојио је 3. место, ментор наставник Јелена Танасковић.

Николина Комљеновић, одељење IV-10, ТБТ, освојила је 4. место, ментор наставник  Јована Илић.

Николина Демировић, одељење IV-7, ПТ, освојила је 11. место, ментор наставник Данијела Милићевић

На 10. школској олимпијади одржаној у Врању, фудбалска екипа чији је ментор наставник Горан Вукелић освојила је 7. место.

Честитамо  на постигнутим резултатима.