Skills4Jobs – Презентација пројекта у Лесковцу

Дана 5.4.2019. год, у оквиру државног такмичења прехрамбених и пољопривредних школа у организацији Пољопривредне школе из Лесковца, професорке Хемијско-прехрамбене технолошке школе Весна Стојичић, Соња Михајловић, Сања Николин и Весна Јевтић, одржале су презентацију присутним колегама/менторима из стручних школа о посети мариборској школи ИЦ „Пирамида“ која се одвила у новембру прошле године у склопу Еразмус+ пројекта наше школе под називом „Skills4Jobs“. Кроз неформалну презентацију, причу и дискусију са заинтересованим колегама, наше професорке су пренеле своја искуства о начину организације сродне стручне школе из Словеније, описале трендове и кретања у оквиру стручног образовања у земљама ЕУ и покушале да са колегама размотре које би биле одрживе смернице за развој средњег стручног образовања у Србији.