Препарат ,,Мућко’’ на регионалном такмичењу ученичких компанија

,,Еколошко – фрамацеутска организација„ (скраћено ЕФО), ученичка компанија ХПТШ представила је широј јавности  свој иновативни производ ,,МУЋКО„, намењен превенцији парадентозе и других обољења десни. Препарат  ,,Мућко’’ je подвргнут анализама (хемијске, бактериолошке и токсиколошке) у лиценцираној лабораторији).

Без успешног тима, нема ни успешног пословања. За представљање производа и  рада компаније потрудили су се чланови компаније:

• Ивона Мадарас
  • Кристина Терзић
  • Мануела Билали
  • Андријана Пантелић
  • Милош Симић
  • Павле Попић

Иновативни производ ,,МУЋКО„  представљен је на регионалном такмичењу ученичких компанија 17.03.2017. године.

У производњи препарата и припреми ученика за такмичење члановима компаније помоћ су пружиле наставнице ХПТШ: Љубинка Гојковић, Марица Вучуровић и Драгана Ранковић.

Такмичење је организовано у циљу представљања рада и производа школама у којима се спроваоде програми Достигнућа младих у Стбији.

Можемо бити поносни како су наши ученици представили свој иновативни производ, рад ученичке компаније и сопствену школу.