О пројекту „Stories and Values“ на конференцији БАЗААРТ-а

Од 28.јуна до 3.јула 2024. одржава се Десета међународна конференција БАЗААРТ-а о сарадњи културе и образовања.

Занимљив програм , размена идеја и искустава, низ врхунских, јединствених програма и прилика да учимо, стварамо и будемо заједно.

У оквиру агенде,30.јуна 2024. у 10,30 у простору биоскопске сале УК „Пароброд“ одржана је радионица и презентација пројекта „Stories and Values“. Проф. Бојана Станкић представила је пројекат, методологију рада и финалне резултате присутнима конференције.

Пет оригиналних филмова које су радиле ученице наше школе наишли су на врло позитивне коментаре. О правим вредностима, омладинском активизму, о  борби против дискриминације и насиља, о природи и како учимо у природи и од ње, и коначно о срећи – теме које су заинтересовале публику- учеснике конференције.