Месарија&Ада

У понедељак, 22.5. 20203, на Ади циганлији, одржана је прва званична Месаријада и надамо се не последња. Желимо да окупимо ученике који се образују за месаре, из школа у Крњачи, Обреновцу и Гроцкој. Желимо да позовемо и њихове наставнике стручних предмата да се заједно са својим ученицима придуже следећој Месаријади која ће бити организована следеће, 2024. године, крајем маја или почетком јуна – све зависи од временске прогнозе. У данашњем догађају су учествовали ученици првог, другог и трећег разреда. Имали су прилику да покажу свој таленат, интересовање, ангажовање, као и све што су до сада научили у школи од својих наставника стручнх предмета. Мирис и фантастичан укус роштиља не можемо да вам пренесем фотографијама, али можемо да вам дочарамо процес припреме роштиља и атмосферу која је била фантастична.