eTwinning Quality Label – Национална Ознака Квалитета

Драги ђаци, данас је званично стигао мејл у којем се потврђује  да се Ваш рад и труд исплати, а у њему је писало:

Честитамо! Управо вам је додељена Ознака квалитета за eTwinning пројекат “Kitchen wonders”.

Wonderful project. An interesting topic. It can be seen that teachers and students worked hard during the implementation of the project. Project meets all the criteria. This is an excellent example of cooperation and exchange among partner schools. The aim of the project is accomplished through development of the key competences of teachers and pupils. Different ICT tools are used during the project implementation. The project activities are integrated into the school curriculum.

Национална ознака квалитета се додељује пројектима који задовољавају следеће критеријуме:

1. Унапређење извођења наставе
  2. Повезаност пројекта са наставним планом и програмом
  3. Комуникација и размена искустава између партнерских школа
  4. Употреба ИКТ технологије
  5. Финални производи, резултати и утицај пројекта

Покретач и ментор eTwinning пројекта „Kitchen Wonders“ је Гордана Пешић, наставник хемије.