Огледни час у сарадњи са ОШ“Филип Кљајић-Фића“

Огледни час на тему Ситњење, растварање, таложење, декантовање, филтрирање, испирање у лабораторији школе
одржале су 3.новембра 2016.године  наставници Гордана Пешић  и Вишња  Жикић.

Час је реализован у одељењу I-2, а у сарадњи са ученицима ОШ „Филип Кљајић-Фића“, одељења VII-3 и њиховом наставницом Мирјаном Милићевић.
Овај час је планиран у сарадњи са Тимом за професионалну оријентацију и каријерно вођење, у склопу пројекта „Пронађите праву формулу“.

На почетку часа, учеником -промотер пројекта „Пронађите праву формулу“, Павле Попић пренео је ђацима своја искуства са пројектом, а наставница Бојана Станкић подсетила их је да је одлука о избору будућег занимања важна, а овакви сусрети млађих и старијих ђака прилика да се информације, знања и искуства непосредно размене.
Ученици I 2 радили су огледе заједно са ученицима VII 3, уз објашњења и помоћ својих наставница Гордане Пешић и Вишње Жикић.Био је то један леп, добро организован, инспиративан час.