РЕВИЈА ТАЛЕНАТА 2020.

Ревија талената одржана је у петак, 13.марта 2020. под слоганом „What a wonderful world“.
Од 2015.године до сада , Ревијa талената се организује у нашој школи са циљем да охрабримо ученике да превазиђу трему пред јавни наступ  и да покажу својим другарима какве све различите таленте негују.
Ове године,такмичили су се ученици свих разреда обе смене:ђаци су певали, играли, свирали,прикаѕали цртеже и уметничке фотографије.
Публика је заиста имала шта да чује и види: школски рок бенд, џез музичара на труби,једну пијанисткињу, етно и поп музику…
Жири је честитао свим учесницима, и једногласно изабрао прва три места: Жаклина Радосављевић,ученица III/7, победила је песмом „Јутро“, Анђела Марковић, уч.III/4 је са другарицом одиграла фолклорну нумеру,и освојила друго место, а треће место је припало Кристијану  Емини, ученику III/п2 за презентацију уметничких фотографија,које је направио на фото-секцији у школи.
Свим учесницима честитамо!