STORIES THAT MATTER TO US

Пројекат STORIES THAT MATTER TO US  („ Приче које су нама важне“ ) приближио се крају. Током ове школске године, много активности , кроз четири фазе рада, довеле су до очекиваних исхода.

Заједничким радом, тимски, и врло креативно, ђаци су показали интересовање за многе животне теме и испробали да  испричају занимљиве приче кроз технику дигиталне приче(Digital storytelling).

Ученици и наставници шест земаља су учествовали, размењивали идеје и анализирали сваку причу током треће и четврте фазе рада ( DO / SHARE).

Као наш финални производ,  заједно смо саставили електронску књигу ( е- book), коју можете видети на линку

У завршници, треба да напишемо и извештај са пројекта и наравно да поделимо сертификате!