Прослава школске славе у Хемијско-прехрамбеној технолошкој школи

Прослава школске славе Свети  Сава  у нашој школи почела је још 26. јануара такмичењем у прављењу славског колача у коме су учествовали ученици одељења IIIп2 образовног профила пекар. Стручни жири у саставу  Пантелић Срећко-вероучитељ, Гајић Сава-вероучитељ, Мишић Добривоје-професор историје и Петровић Данијела, Марковић Смиља и Михајловић Соња- професори практичне наставе прогласио је победнике:

Прво место-Војиновић Милан

Друго место-Миловић Бранко

Треће место-Самарџић Стефан.

На дан славе, 27. јануара, активности смо започели спортским такмичењима. Наставили смо у холу школе такмичењем ученика наше школе у веронауци и квизом из енглеског језика.

Свечана приредба поводом школске славе почела је сечењем славског колача у присуству кума славе и гостију-социјалних партнера и пријатеља школе. Уследио је рецитал посвећен стогодишњици повлачења српске војске преко Албаније као и наступ фолклорне секције наше школе припремљен у сарадњи са КУД Димитрије Туцовић.

У завршном делу прославе, додељене су награде ученицима смена, захвалнице добитницима јубиларних награда као и најуспешнијим ученицима наше школе-добитницима републичких награда на такмичењима. Додељене су и захвалнице ученицима и наставницима који су допринели успешној реализацији пројекта Пронађи праву формулу.