Прослава Дана школе

У четвртак, 20. октобра, обележили смо дан школе. Прослава  је започела спортским такмичењима, уследио је квиз знања и свечана приредба у холу школе.

Прославу дана школе увеличали су нам гости из братских школа: Хемијско-технолошка школа из Суботице и „28. јун“ из Источног Сарајева, као и бројни гости из Општине Чукарица, пензионери, родитељи…

У свечаном делу програма наступили су ученици наше школе који су гостима представили своје активности: рад школског часописа, пројекте-Милева Марић Ајнштајн-знаменита Српкиња, Food For All и Пронађи праву формулу а наступила је и фолклорна секција.

Победницима квиза знања награде је уручио Момчило Павловић, председник Друштва историчара Србије, који је, такође, био наш гост.