Предновогодишње дружење са пријатељима из Швајцарске

Последњи дан школе, пред новогодишње и божићне празнике, обележен је у одељењу II/3 симболичном прославом, на којој су присуствовали драги гости из Швајцарске, наши дугогодишњи партнери на пројектима и добри пријатељи: Јелена Митровић, наставник Допунске школе на српском језику из Берна, и Марко Миниг, наставник Гренчшел школе из Лиса.

Јелена и Марко желели су да упознају ученике овог одељења које ће на пролеће,у пратњи одељењског старешине Бојане Станкић, путовати у Швајцарску, поводом планираног пројекта размене ученика. Уследио је и део око планирања активности, како у Швајцарској,тако и оних које ће се одвијати током посете швајцарских ђака и њихових наставника Београду.

Ученици су имали пуно питања за госте из Швајцарске,и са радошћу су поново гледали и коментарисали презентације које су током јесени разменили са децом из Лиса. Марко им је донео поклоне, швајцарске чоколадице,а уз српске пите и колаче, све је протекло у празничном духу  и раздраганој атмосфери.

Овом сусрету присуствовала је и директор школе Наташа Парезановић.