MY JOB, MY FUTURE (Мој посао, моја будућност)

У пројекту MY JOB, MY FUTURE (Мој посао, моја будућност) учествују ученици III и IV разреда наше школе, у оквиру тема за професионални развој. Током новембра ангажовали су се да осмисле лого и постер пројекта, учествовали су у гласању и изабрали званични лого и постер пројекта.

Последња активност је везана за представљање на мало другачији начин. Активност коју смо назвали  „Who is who?” заинтерсовала је ђаке да  помоћу „облачића од речи“ представе себе и своја интересовања, те су тако настале дивне креације, које ће наши другари из Турске описивати, а затим ће се успоставити и директна веза гласовним порукама између парова ученика. Циљ оваквих активности је да се ученици повежу, а да коришћењем нових ИТ алата и апликација све буде много интересантније.

У следећем периоду , у плану је и Zoom састанак свих учесника, где ћемо представити и школу, наше образовне профиле, рад у лабораторији итд.