LSI – конференција у ХПТШ

У оквиру пројекта Learning to Support Inclusion финансираног кроз програм Erasmus+ KA1, наставници наше школе одржали су 14.6.2018. једнодневну конференцију за заинтересоване наставнике из школа на општини Чукарица. Уз дискусију, у добром расположењу и атмосфери сарадње и размене, учесници мобилности сумирали су своје утиске и пренели научено колегама из школа са територије наше општине.
Да подсетимо, у оквиру пројекта Learning to Support Inclusion, 9 наставника ишло је на програме мобилности у Италију, Словенију и Чешку, а обуке су обухватиле теме од ИКТ-а у настави, преко рада са ученицима са посебним потребама, спречавања насиља и раног напуштања школе, усвајања најновијих едукативних метода по Де Бону, до оснаживања за осмишљавање и писање међународних пројеката. ​​