КРЕАТИВНА НЕДЕЉА 2023.

Драги ученици, драги наставници,

Најављујемо одржавање КРЕАТИВНЕ НЕДЕЉЕ од 21.4.до 27.4.2023. низом активности које смо осмислили и планирали у сарадњи са КЦ Чукарица и Дечјим културним центром Београд.

Април је месец креативности и месец књиге. Већ смо на нашем сајту школе објавили наградне конкурсе за Васкршње радове, као и за Међународни дан књиге, поводом десете годишњице обележавања Дана књиге и Шекспира (активност:  Shakespeare’s Tea Party)

ПОДСТРЕК ТИМ ХПТШ, Београд покреће  ПРОЈЕКАТ : КРЕАТИВНА НЕДЕЉА 2023.године са циљем да се промовише креативност, тимски рад, емпатија међу ученицима наше школе и наше циљане публике, основцима са Чукарице и шире.

У сарадњи са КЦ Чукарица и ДКЦБ организујемо промоцију наше школе и наших ваншколских активности.

Надамо се да ћете се придружити и да ћемо се лепо забавити током те недеље!

Ваш,

ПОДСТРЕК тим ученика ХПТШ