Друга размена ученика у оквиру пројекта Надциклирам – околину санирам

Крајем маја и почетком јула је код нас, у Београду, у Хемијско-прехрамбеној технолошкој школи, реализована прва размена ученика. Наши гости из Словенске Бистрице, као и из Румуније, из места Баиа Сприе, заједно су са нашим ученицима, а и својим и нашим наставницима, били део разних радиница на којима смо се бавили пренаменом разних  предмета.

жардињера-један од резултата пројекта

Иако ће у Словенији бити мало измењен састав ученика, обновиће се београдска познаства и успомене, али ће сигурно бити успостављени нова пријатељства. Радујемо се одласку у Словенију и времену које ћемо тамо сигурно провести квалитетно. Бићемо тамо пет дана, од 19.9 до 23.9, а ускоро ћемо и своје импресије и фотографије поделити овде, на сајту школе, као  и на нашој Фејсбук страници.