РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У ___АПРИЛСКОМ______ ИСПИТНОМ РОКУ
Школске 2019/2020. године
ПОДРУЧЈЕ РАДА: ПОЉОПРИВРЕДА,ПРОИЗВОДЊА И ПРЕРАДА ХРАНЕ ШКОЛОВАЊЕ ТРАЈЕ: ____3/4__________године
РАЗРЕД: _ТРЕЋИ_
ПРЕДМЕТ |
ДАТУМ И ВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА ИСПИТА |
Бр. канд. |
УЧИОНИЦА |
И С П И Т И В А Ч |
СТАЛНИ ЧЛАН |
Математика |
Писмени 2.6. у 10:00 |
2 |
кабинет |
Жаклина Јовановић |
Драгана Маринковић |
Термодинамика |
3.6.2020. у 10:00 |
1 |
54 |
Богданка Маркоивћ |
Јасмина Вучковић |
Машине и апарати са аутоматиком |
4.6.2020. у 12:00 |
1 |
54 |
Новковић Предраг |
Јасмина Вучковић |
Здравствена безбедност хране |
4.6.2020. у 10:00 |
1 |
54 |
Златица Алемпијевић |
Слађана Вукосављевић |
Исхрана Људи |
4.6.2020. у 12:30 |
1 |
54 |
Данијела Милићевић |
Соња Михајловић |
ПРЕДСЕДНИК КОМИСИЈЕ: Златица Алемпијевић
РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У _АПРИЛСКОМ___ ИСПИТНОМ РОКУ шк. 2019/2020.год
ПОДРУЧЈЕ РАДА : ХЕМИЈА, НЕМЕТАЛИ И ГРАФИЧАРСТВО ШКОЛОВАЊЕ ТРАЈЕ : _четири___ године ; РАЗРЕД :IV
ПРЕДМЕТ |
ДАТУМ И ВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА ИСПИТА |
БРОЈ КАНДИДАТА |
УЧИОНИЦА |
ИСПИТИВАЧ |
СТАЛНИ ЧЛАН |
Српски језик и књижевност |
Писмени:1.6.2020. 10:00
Усмени:5.6.2020. 10:00 |
1 |
63 |
Виолета Унковић Митровић |
Ивана Манојловић |
Математика |
Писмени:2.6.2020. 10:00
Усмени:3.6.2020 9:30 |
2 |
63 |
Биљана Чеврљаковић |
Весна Урошевић |
Енглески |
Писмени: 3.6.2020 10:00
Усмени:3.6.2020. 11:00 |
2 |
64 |
Бојана Станкић |
Милена Тасић |
Филозофија |
4.6.2020. 10:30 |
2 |
63 |
Светозар Јованчић |
Александар Стевановић |
Физичка хемија |
5.6.2020 11:00 |
1 |
63 |
Зорица Ранђић |
Миланка Перовић |
Технологија фармацеутских производа |
1.6.2020. 9:00 |
1 |
63 |
Жужа Снежана |
Даница Друловић |
Аутоматска контрола процеса |
4.6.2020. 9:00 |
1 |
63 |
Драгана Ранковић |
Дејан Милојковић |
Испитивање у технолошкој производњи |
4.6.2020 10:00 |
1 |
63 |
Лела Ивановић |
Даница Друловић |
Биологија |
2.6.2020. 11:30 |
1 |
63 |
Славица Авељић |
Анита Сарка Пауновић |
Верска настава |
4.6.2020. 12:00 |
1 |
63 |
Срећко Пантелић |
Костић Славиша |
Председник комисије : Анита Павковић
РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У ___Априлском______ ИСПИТНОМ РОКУ
Школске 2019/2020. године
ПОДРУЧЈЕ РАДА: ПОЉОПРИВРЕДА,ПРОИЗВОДЊА И ПРЕРАДА ХРАНЕ ШКОЛОВАЊЕ ТРАЈЕ: ___3/4__године
ПРЕКВАЛИФИКАЦИЈА
ПРЕДМЕТ |
ДАТУМ И ВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА ИСПИТА |
Бр. канд. |
УЧИОНИЦА |
И С П И Т И В А Ч |
СТАЛНИ ЧЛАН |
Физичка хемија |
3.6.2020. у 10:00 |
1 |
54 |
Јасмина Вучковић |
Весна Стојичић |
Технологија сировина |
4.6.2020. у 10:00 |
1 |
50 |
Данијела Милићевић |
Златица Алемпијевић |
Тржиште и промет меса |
3.6.2020. у 11:30 |
1 |
54 |
Драгана Палић |
Слађана Вукосављевић |
Предузетништво |
2.6.2020. у 10:00 |
1 |
50 |
Весна Ковачевић |
Златко Говорчић |
ПРЕДСЕДНИК КОМИСИЈЕ: Додиг Соња
РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У ______априлском__________ ИСПИТНОМ РОКУ шк. 2019/2020.год
ПОДРУЧЈЕ РАДА : ХЕМИЈА, НЕМЕТАЛИ И ГРАФИЧАРСТВО ШКОЛОВАЊЕ ТРАЈЕ : _3/4___ године ; РАЗРЕД : други
ПРЕДМЕТ |
ДАТУМ И ВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА ИСПИТА |
БРОЈ КАНДИДАТА |
УЧИОНИЦА |
ИСПИТИВАЧ |
СТАЛНИ ЧЛАН |
Српски језик и књижевност |
1.6.2020. 10 ч |
3 |
43 |
Маја Јанковић |
Катарина Марковић |
Математика |
2.6.2020 10 ч |
1 |
61 |
Жаклина Јовановић |
Драгана Маринковић |
Објекти и опрема у месарству |
2.6.2020. 10 ч |
1 |
54 |
Слађана Вукосављевић |
Драгана Палић |
Енглески језик |
3.6.2020. 10 ч |
2 |
52 |
Весна Јевтић |
Љиљана Галовић |
Припрема јела са жара |
3.6.2020. 11 ч |
1 |
54 |
Драгана Палић |
Слађана Вукосављевић |
Здравствена безбедност хране |
4.6.2020. 10 ч |
1 |
54 |
Златица Алемпијевић |
Слађана Вукосављевић |
Физичко васпитање |
4.6.2020. 10.30 ч |
1 |
Фискултурна сала |
Зорица Јоксимовић |
Горан Вукелић |
Сировине у пекарству |
4.6.2020. 11 ч |
1 |
пекара |
Данијела Петровић |
Тихана Гојковић |
Географија |
5.6.2020. 11 ч |
1 |
54 |
Миљан Мићуновић |
Наташа Ђокић |
Председник комисије Катарина Марковић
РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У АПРИЛСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ
Школске 2019/2020. године
ПОДРУЧЈЕ РАДА: ПОЉОПРИВРЕДА,ПРОИЗВОДЊА И ПРЕРАДА ХРАНЕ ШКОЛОВАЊЕ ТРАЈЕ: ___ЧЕТИРИ____године
РАЗРЕД: ЧЕТВРТИ
ПРЕДМЕТ |
ДАТУМ И ВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА ИСПИТА |
Бр. канд. |
УЧИОНИЦА |
И С П И Т И В А Ч |
СТАЛНИ ЧЛАН |
Српски језик и књижевност |
Писмени 1.6.2020. у 10:00 |
3 |
кабинет |
Катарина Марковић |
Ивана Жуњић |
Математика |
Писмени 2.6.2020. у 10:00 |
5 |
кабинет |
Жаклина Јовановић |
Драгана Маринковић |
Физичка хемија |
3.6.2020. у 10:30 |
2 |
54 |
Јасмина Вучковић |
Весна Стојићић |
Машине и апарати са аутоматиком |
4.6.2020. у 9:00 |
3 |
76 |
Слободан Јовановић |
Предраг Новковић |
Прехрамбена технологија |
5.6.2020. у 10:30 |
1 |
49 |
Марија Ракић Љубомировић |
Оливера Марковић |
Физичко васпитање |
4.6.2020. у 10:30 |
1 |
Фискултурна сала |
Горан Вукелић |
Зорица Јоксимовић |
Филозофија |
4.6.2020. у 10:50 |
1 |
63 |
Светозар Јованчић |
Александар Стевановић |
Верска настава |
4.6.2020. у 12:20 |
1 |
63 |
Срећко Пантелић |
Славиша Костић |
Практична настава (вежбе машине + вежбе прехамбена) |
5.6.2020. у 9:00 |
2 |
49 |
Слободан Јовановић,
Марија Ракић Љубомировић |
Предраг Новковић,
Оливера Марковић |
ПРЕДСЕДНИК КОМИСИЈЕ: Душица Лончар
РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У АПРИЛСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ шк. 2019./2020.год
ПОДРУЧЈЕ РАДА : ПОЉОПР. ПРОИЗВ. И ПРЕРАДА ХРАНЕ ШКОЛОВАЊЕ ТРАЈЕ : 4 године ; РАЗРЕД : СВИ (ДОКВАЛИФИКАЦИЈА)
ПРЕДМЕТ
|
ДАТУМ И ВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА ИСПИТА |
БРОЈ КАНДИДАТА |
УЧИОНИЦА |
ИСПИТИВАЧ |
СТАЛНИ ЧЛАН |
Техничко цртање |
3. 6. 2020. У 9:00 |
1 |
50 |
Смиља Видић- Марковић |
Слободан Јовановић |
Физика |
3. 4. 2020. У 11:00 |
1 |
62 |
Весна Остојић |
Миленија Јоксимовић |
Практична настава
1.год. |
4. 4. 2020. У 10:30 |
1 |
49 |
Марија Ракић -Љубомировић |
Душица Лончар |
Хемија |
4. 4. 2020. У 12:00 |
1 |
49 |
Соња Додиг |
Гордана Рађеновић |
Председник комисије : Ивана Павловић
РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У _АПРИЛСКОМ__ИСПИТНОМ РОКУ шк. 2019/2020.год
ПОДРУЧЈЕ РАДА : ХЕМИЈА, НЕМЕТАЛИ И ГРАФИЧАРСТВО ШКОЛОВАЊЕ ТРАЈЕ : четири_ године ; РАЗРЕД : ДОКВАЛИФИКАЦИЈА
ПРЕДМЕТ
|
ДАТУМ И ВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА ИСПИТА |
БРОЈ КАНДИДАТА |
Учионица |
ИСПИТИВАЧ |
СТАЛНИ ЧЛАН |
Српски језик и књижевност |
Писмени: 01.06.2020. у 10h (кабинет за српски) |
1 |
|
Виолета Унковић |
Ивана Манојловић |
Усмени: 05.06.2020.
У 10:20 h |
63 |
Математика |
Писмени: 02.06.2020. у 10h(кабинет за матем.) |
2 |
|
Биљана Чеврљаковић |
Весна Урошевић |
Усмени: 03.06.2020.
у 10.45 |
63 |
Технологија фармацеутских производа |
01.06.2020. у 9:30 h |
1 |
63 |
Снежана Жужа |
Анита Павковић |
Органска хемијска технологија |
01.06.2020. у 8.15 |
1 |
63 |
Даница Друловић |
Снежана Жужа
Предс: Павковић |
Машине и апарати с аутоматиком |
01.06.2020. у 10 h |
1 |
63 |
Гордана Вујадиновић |
Дејан Милојковић |
Биологија |
02.06.2020. у 10 h |
5 |
63 |
Славица Авеић |
Анита С. Пауновић |
Физика |
03.06.2020. у 12 h |
5 |
62 |
Миленија Јоксимовић |
Весна Остојић |
Аналитичка хемија |
04.06.2020. у 12 h |
4 |
62 |
Татјана Митровић |
Вишња Жикић |
Аутоматска контрола |
04.06.2020. у 9.15 |
1 |
63 |
Драгана Ранковић |
Дејан Милојковић |
Инструментална анализа |
04.06.2020. у 10.30 |
1 |
62 |
Зорица Ранђић |
Лела Ивановић |
Социологија (условно) |
05.06.2020.(време ће бити накнадно јављено) |
4 |
63 |
Славка Љиљак |
Виолета Тодоровић |
Председник комисије Даница Друловић
РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У АПРИЛСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ шк. 2019/2020.год
ПОДРУЧЈЕ РАДА : ХЕМИЈА, НЕМЕТАЛИ И ГРАФИЧАРСТВО ШКОЛОВАЊЕ траје III i IV године ; III РАЗРЕД :
ПРЕДМЕТ |
ДАТУМ И ВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА ИСПИТА |
БРОЈ КАНДИДАТА |
УЧИОНИЦА |
ИСПИТИВАЧ |
СТАЛНИ ЧЛАН |
Електротехника |
3.6.2020. у 11 и 45 |
1 |
60 |
Миленија Јоксимовић |
Весна Остојић |
Технологија с практичном наставом |
3.6.2020. у 11и 30 |
1 |
62 |
Даница Друловић |
Марица Вучуровић |
Председник комисије Милка Вучковић
РАСПОРЕД ЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ ЗА АПРИЛСКИ РОК,2020.год. шк. 2019/2020.
Подручје рада: хемија,неметали и графичарство, ПРЕКВАЛИФИКАЦИЈА
предмет |
Термин полагања |
Број кандидата |
Учионица
|
Испитивач |
Стални члан |
Општа и неорганска хемија |
02.06.2020.
у 10.00h |
1 |
64 |
Љиљана Спарић |
Јелена Димитријевић Станојковић |
Технолошке операције |
04.06.2020.
у 10.00h |
1 |
64 |
Дејан Милојковић |
Марица Вучуровић |
Председник комисије: Зорица Ранђић
РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У _априлском __ ИСПИТНОМ РОКУ шк. 2019/2020.год
ПОДРУЧЈЕ РАДА : ХЕМИЈА, НЕМЕТАЛИ И ГРАФИЧАРСТВО ШКОЛОВАЊЕ ТРАЈЕ : __једну__ године ; РАЗРЕД : пети степен
ПРЕДМЕТ
|
ДАТУМ И ВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА ИСПИТА |
БРОЈ КАНДИДАТА |
УЧИОНИЦА |
ИСПИТИВАЧ |
СТАЛНИ ЧЛАН |
Аутоматско управљање процесом |
4.6. 2020 у 10 |
1 |
65 |
Ранковић Драгана |
Недић Славенка |
Контрола процеса и производа |
1.6.2020 у 11 |
1 |
63 |
Вучковић Милка |
Павковић Анита |
Председник комисије Вујадиновић Гордана