Category Archives: вести
Конкурс Министарства одбране Републике Србије
План активности за ванредне ученике у августовском испитном року
РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У ___ АВГУСТОВСКОМ____ИСПИТНОМ РОКУ шк. 2019/2020.год
ПОДРУЧЈЕ РАДА : ХЕМИЈА, НЕМЕТАЛИ И ГРАФИЧАРСТВО ШКОЛОВАЊЕ ТРАЈЕ :__4__ године ; РАЗРЕД : друга година
ПРЕДМЕТ | ДАТУМ И ВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА ИСПИТА | УЧИОНИЦА | БРОЈ КАНДИДАТА | ИСПИТИВАЧ | СТАЛНИ ЧЛАН |
Физика | 25.8.2020. u 9:00 | 60 | 1 | Миленија Јоксимовић | Весна Остојић |
Председник комисије : Љиљана Спарић
РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У _августовском ИСПИТНОМ РОКУ шк. 2019/2020.год
ПОДРУЧЈЕ РАДА : ХЕМИЈА, НЕМЕТАЛИ И ГРАФИЧАРСТВО ШКОЛОВАЊЕ ТРАЈЕ : _1___ године ;
РАЗРЕД : пети степен
ПРЕДМЕТ | ДАТУМ И ВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА ИСПИТА | УЧИОНИЦА | БРОЈ КАНДИДАТА | ИСПИТИВАЧ | СТАЛНИ ЧЛАН |
Специјалистички испит | 25.8.2020
10,00 |
66 | 1 | Вучковић Милка | Ивановић Лела |
Председник комисије Гордана Вујадиновић
РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У АВГУСТОВСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ
Школске 2019/2020. године
ПОДРУЧЈЕ РАДА: ХЕМИЈА, НЕМЕТАЛИ И ГРАФИЧАРСТВО
ШКОЛОВАЊЕ ТРАЈЕ: ТРИ и ЧЕТРИ године
РАЗРЕД: ТРЕЋИ
ПРЕДМЕТ | ДАТУМ И ВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА ИСПИТА | УЧИОНИЦА | Бр. канд. | И С П И Т И В А Ч | СТАЛНИ ЧЛАН |
МАТЕМАТИКА | Писмени 17.8. 20. у10 часова
Усмени 18.8.20. у 10 часова |
61 | 1 | Зорица Миросављевић | Весна Урошевић |
ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК | Писмени 19.8. 20. у10 часова
Усмени 20.8.20. у 11и 30 часова |
53 | 1 | Милена Тасић | Бојана Станкић |
ФИЗИЧКА ХЕМИЈА ХТТ | Усмени 24.8.20. у 10 часова | 64 | 1 | Нина Ерцег | Милка Вучковић |
ФИЗИЧКА ХЕМИЈА ХЛ | Усмени 24.8.20. у 10 часова | 64 | 1 | Милка Вучковић | Вишња Жикић |
ТЕХНОЛОШКЕ ОПЕРАЦИЈЕ | Усмени 20.8.20. у 9 и 30 часова | 65 | 1 | Дејан Милојковић | Марица Вучуровић |
НЕОРГАНСКА ХЕМИЈСКА ТЕХНОЛОГИЈА | Усмени 25.8.20. у 10 часова | 64 | 1 | Злата Радовановић | Гоца Вујадиновић |
ПРЕДСЕДНИК КОМИСИЈЕ Милка Вучковић
РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У __августовском ИСПИТНОМ РОКУ шк. 2019/2020.год
ПОДРУЧЈЕ РАДА : ХЕМИЈА, НЕМЕТАЛИ И ГРАФИЧАРСТВО ШКОЛОВАЊЕ ТРАЈЕ : ___4_ године ;
РАЗРЕД :IV(четврти)
ПРЕДМЕТ | ДАТУМ И ВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА ИСПИТА | УЧИОНИЦА | БРОЈ КАНДИДАТА | ИСПИТИВАЧ | СТАЛНИ ЧЛАН |
Математика | Писмени 17.8.2020 у 10:00
Усмени 18.8.2020. у 10:00 |
60 | 2 | Зорица Миросављевић | Весна Урошевић |
Технологија фармацеутских производа | 19.8.2020. у 9:00 | 64 | 1 | Снежана Жужа | Даница Друловић |
Контрола квалитета сировина и производа | 20.8.2020. у 9:30 | 64 | 1 | Ерцег Нина | Славенка Недић |
Прерада и одлагање отпадних вода | 20.8.2020. у 11:00 | 64 | 1 | Милка Вучковић | Марица Вучуровић |
Електроаналитичке методе | 20.8.2020. у 11:30 | 64 | 1 | Милка Вучковић | Миланка Перовић |
Аутоматска контрола процеса | 21.8.2020. у 9:00 | 64 | 1 | Драгана Ранковић | Дејан Милојковић |
Физичка хемија | 24.8.2020. у 9:00 | 64 | 1 | Зорица Ранђић | Миланка Перовић |
Органска хемијска технологија | 24.8.2020. у 11:00 | 64 | 1 | Даница Друловић | Снежана Жужа |
Испитивање у технолошкој производњи | 25.8.2020. у 11:00 | 64 | 2 | Лела Ивановић | Злата Радовановић |
Општа и неорганска хемија | 20.8.2020 у 12:15 | 59 | 1 | Спарић Љиљана | Јелена Димитријевић Станојковић |
Биологија | 21.8.2020. у 10:00 | 63 | 1 | Славица Авејић | Анита С.Пауновић |
Председник комисије Анита Павковић
РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У АВГУСТОВСКОМ_ИСПИТНОМ РОКУ шк. 2019/2020.год
ПОДРУЧЈЕ РАДА : ХЕМИЈА, НЕМЕТАЛИ И ГРАФИЧАРСТВО ШКОЛОВАЊЕ ТРАЈЕ : _четири___ године ;
РАЗРЕД : доквалификација
ПРЕДМЕТ | ДАТУМ И ВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА ИСПИТА | УЧИОНИЦА | БРОЈ КАНДИДАТА | ИСПИТИВАЧ | СТАЛНИ ЧЛАН |
Биологија | 21.08.2020. у 10 h | 63 | 2 | Авејић Славица | Анита С.Пауновић |
Физичка хемија | 24.08.2020. у 9 h | 63 | 1 | Ранђић Зорица | Миланка Перовић |
Физика | 25.08.2020. у 9 h | 60 | 2 + 3условно | Миленија Јоксимовић | Весна Остојић |
Аналитичка хемија | 28.08.2020. у 10 h | 59 | 2 + 3условно | Татјана Митровић | Вишња Жикић |
Органска хемија | 27.08.2020. у 9 h | 59 | 1 условно | Љиљана Спарић | Јелена Димитријевић С. |
Општа и неорганска хемија | 20.08.2020. у 11.45 | 59 | 1 | Љиљана Спарић | Јелена Димитријевић С. |
Организација производње | 26.08.2020. у 9 h | 63 | 1 условно | Марица Вучуровић | Марија Ђуровић |
Филозофија | 31.08.2020. у 10.15 | 63 | 1 | Светозар Јованчић | Наставник из друге школе |
Грађанско васпитање | 31.08.2020. у 10.30 | Каб.грађ | 1 | Славка Љиљак | Светозар Јованчић |
Социологија | 31.08.2020. у 10.30 | Каб.грађ | 4 условно | Славка Љиљак | Виолета Тодоровић |
Председник комисије Даница Друловић
РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У _АВГУСТОВСКОМ___ ИСПИТНОМ РОКУ
Школске 2019/2020. године
ПОДРУЧЈЕ РАДА: ПОЉОПРИВРЕДА,ПРОИЗВОДЊА И ПРЕРАДА ХРАНЕ ШКОЛОВАЊЕ ТРАЈЕ: ___III и_IV__________године
РАЗРЕД: ___други___
ПРЕДМЕТ | ДАТУМ И ВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА ИСПИТА | УЧИОНИЦА | Бр. канд. | И С П И Т И В А Ч | СТАЛНИ ЧЛАН |
Обрада меса | 21.8.2020. 11.30ч | Кланица „Милан“ Добановци | 2 | Соња Михајловић | Слободан Јовановић |
Грађанско васпитање | 20.8.2020. 11ч | Кабинет грађанског | 1 | Весна Јевтић | Витомир Станковић |
ПРЕДСЕДНИК КОМИСИЈЕ: Катарина Марковић
РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У _АВГУСТОВСКОМ___ ИСПИТНОМ РОКУ
Школске 2019/2020. године
ПОДРУЧЈЕ РАДА: ПОЉОПРИВРЕДА,ПРОИЗВОДЊА И ПРЕРАДА ХРАНЕ ШКОЛОВАЊЕ ТРАЈЕ: ____III и IV__________године
РАЗРЕД: ПРЕКВАЛИФИКАЦИЈА
ПРЕДМЕТ | ДАТУМ И ВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА ИСПИТА | УЧИОНИЦА | Бр. канд. | И С П И Т И В А Ч | СТАЛНИ ЧЛАН |
Физичка хемија | 24.8.2020. у 9:15 | 50 | 1 | Јасмина Вучковић | Богданка Марковић |
Прерада меса | 21.8.2020. у 8:30 | Кланица „Милан“, Добановци | 1 | Слободан Јовановић | Соња Михајловић |
ПРЕДСЕДНИК КОМИСИЈЕ: Соња Додиг
РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У _АВГУСТОВСКОМ___ ИСПИТНОМ РОКУ
Школске 2019/2020. године
ПОДРУЧЈЕ РАДА: ПОЉОПРИВРЕДА,ПРОИЗВОДЊА И ПРЕРАДА ХРАНЕ ШКОЛОВАЊЕ ТРАЈЕ: _IV_године
РАЗРЕД: ___IV____
ПРЕДМЕТ | ДАТУМ И ВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА ИСПИТА | УЧИОНИЦА | Бр. канд. | И С П И Т И В А Ч | СТАЛНИ ЧЛАН |
Математика | Писмени 17.8.2020. у 10:00
Усмени, по договору |
61 | 5 | Мирјана Митровић | Драгана Маринковић |
Физичка хемија | 24.8.2020. у 9:15 | 54 | 3 | Јасмина Вучковић | Богданка Марковић |
Испитивање намирница | 26.8.2020. у 9:00 | 54 | 1 | Марија Ракић Љубомировић | Оливера Марковић |
Практична настава | 20.8.2020. у 11:00 | 54 | 3 | Марија Ракић Љубомировић, Предраг Новковић | Оливера Марковић, Слободан Јовановић |
Машине и апарати са аутоматиком | 25.8.2020. у 9:00 | 54 | 3 | Предраг Новковић | Слободан Јовановић |
Прехрамбена технологија | 26.8.2020. у 9:15 | 54 | 2 | Марија Ракић Љубомировић | Оливера Марковић |
ПРЕДСЕДНИК КОМИСИЈЕ: Душица Лончар
РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У АВГУСТОВСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ шк. 2019./2020.год
ПОДРУЧЈЕ РАДА : ПОЉОПР. ПРОИЗВ. И ПРЕРАДА ХРАНЕ ШКОЛОВАЊЕ ТРАЈЕ : 4 године ; РАЗРЕД : СВИ (ДОКВАЛИФИКАЦИЈА)
ПРЕДМЕТ
|
ДАТУМ И ВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА ИСПИТА | УЧИОНИЦА | БРОЈ КАНДИДАТА | ИСПИТИВАЧ | СТАЛНИ ЧЛАН |
Физика | 25. 8. 2020. у 9:00 | 60 | 1 | Весна Остојић | Миленија Јоксимовић |
Историја | 27. 8. 2020. у 10:00 | Каб.грађанског | 1 | Витомир Станковић | Јасмина Сарић |
Грађанско васпитање | 20. 8. 2020. у 11:00 | Каб.грађанског | 3 | Славка Љиљак | Витомир Станковић |
Социологија | 28. 8. 2020. у 10:00 | 62 | 2 | Славка Љиљак | накнадна информација |
Аналитичка хемија | 20. 8. 2020. у 9:00 | 59 | 1 | Соња Додиг | Гордана Рађеновић |
Председник комисије : Ивана Павловић
РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У _АВГУСТОВСКОМ_ ИСПИТНОМ РОКУ
Школске 2019/2020. године
ПОДРУЧЈЕ РАДА: ПОЉОПРИВРЕДА,ПРОИЗВОДЊА И ПРЕРАДА ХРАНЕ ШКОЛОВАЊЕ ТРАЈЕ: ___3 и 4___________године
РАЗРЕД: ___3____
ПРЕДМЕТ | ДАТУМ И ВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА ИСПИТА | УЧИОНИЦА | Бр. канд. | И С П И Т И В А Ч | СТАЛНИ ЧЛАН |
Српски језик и књижевност |
Писмени18.8. у 10 h
Усмени 21.8 у12 h |
43 | 1 | Јанковић Маја | Марковић Катарина |
Математика | Писмени 17.8 у 10h
Усмени: по договору |
61 | 2 | Митровић мирјана | Маринковић Драгана |
Термодинамика | 24.8.у 9h | 50 | 1 | Марковић Богданка | Вучковић Јасминс |
Микробиологија |
27.8 у 11 h | 54 | 1 | Алемпијевић Златица | Милошевић Наташа |
Прехрамбена технологија |
26.8 у 11h | 54 | 1 | Ракић-Љубомировић Марија | Марковић Оливера |
Практична настава | 20.8.у 11h | 54 | 2 | машине: Јовановић С
Прех.Ракић Љуб. Марија |
Новковић Предраг
Марковић Оливера |
Географија | 20.8 у 11 h | 50 | 1 | Мићуновић Миљам | Ђокић Наташа |
Прерада меса | 21.8 у 8:30 h | Кланица „Милан“, Добановци | 1 | Јовановић Слободан | Михајловић Соња |
Тржиште и промет мес. производа | 24.8.у 10:00 h | 54 | 1 | Слободан Јовановић | Соња Михајловић |
Производња пецива, колача и тестенинс | 20.8 у 9 h | пекара | 1 | Петровић Данијела | Марковић Смиља |
ПРЕДСЕДНИК КОМИСИЈЕ Алемпијевић Златица
Обавештење о закљученом уговору
Одлука о додели уговора
Обавештење за ванредне ученике
АВГУСТОВСКИ
ИСПИТНИ РОК
ШКОЛСКА 2019/2020. ГОДИНА
Од 20.6.2020. године до 30.6.2020. године
ПРИЈАВЉИВАЊЕ ИСПИТА
(убацивањем пријаве и
ОРИГИНАЛ уплатнице у сандуче у холу школе)
НАКНАДНЕ ПРИЈАВЕ СЕ НЕЋЕ ПРИМАТИ !!!
Распоред испита за ванредне ученике у јунском испитном року
РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У ЈУНСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ шк. 2019/2020.год
ПОДРУЧЈЕ РАДА : ХЕМИЈА, НЕМЕТАЛИ И ГРАФИЧАРСТВО ШКОЛОВАЊЕ ТРАЈЕ :__3/4__ године ; РАЗРЕД : друга година
ПРЕДМЕТ | ДАТУМ И ВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА ИСПИТА | УЧИОНИЦА | БРОЈ КАНДИДАТА | ИСПИТИВАЧ | СТАЛНИ ЧЛАН |
Српски језик И књижевност | Писмени: 12.6.2020 у 10:00 Усмени: 15.6.2020 у 11:00 | 43 | 1 | Виолета Митровић ,Унковић | Весна Ивановић, Митровић |
Физика | 16.6.2020 u 9:00 | 60 | 1 | Миленија Јоксимовић | Весна Остојић |
Електротехника | 16.6.2020 u 9:00 | 60 | 1 | Миленија Јоксимовић | Весна Остојић |
Председник комисије : Љиљана Спарић
РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У ___јунском_ ИСПИТНОМ РОКУ
Школске 2019/2020. године
ПОДРУЧЈЕ РАДА: ХЕМИЈА, НЕМЕТАЛИ И ГРАФИЧАРСТВО
ШКОЛОВАЊЕ ТРАЈЕ: ___3 и 4____године
РАЗРЕД: ___3____
ПРЕДМЕТ | ДАТУМ И ВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА ИСПИТА | УЧИОНИЦА | Бр. канд. | И С П И Т И В А Ч | СТАЛНИ ЧЛАН |
Математика | Писмени: 15.6.2020 у 10:00 Усмени, 19.6.2020 у 11:00 | 61 | 1 | Миросављевић Зорица | Биљана Чеврљаковић |
Електротехника | 16.6.2020. у 9:00 | 60 | 1 | Јоксимовић Миленија | Остојић Весна |
Примена рачунара у технолошкој производњи | 22.6.2020. у 13.00 | 63 | 1 | Ранковић Драгана | Радовановић Злата |
Социологија | 22.6.2020 у 11:00 | 63 | 2 | Љиљак Славка | Тодоровић Виолета |
Аналитичка хемија | 22.6.2020 у 12:45 | 63 | 1 | Митровић Татјана | Жикић Вишња |
Органска хемија | 18.6.2020. у 11:00 | 63 | 1 | Спарић Љиљана | Димитријевић Станојковић Јелена |
ПРЕДСЕДНИК КОМИСИЈЕ Милка Вучковић
РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У ____јунском_____________ ИСПИТНОМ РОКУ
Школске 2019/2020. године
ПОДРУЧЈЕ РАДА: ХЕМИЈА, НЕМЕТАЛИ И ГРАФИЧАРСТВО ШКОЛОВАЊЕ ТРАЈЕ: ____IV__________године
РАЗРЕД: __четврти_____
ПРЕДМЕТ | ДАТУМ И ВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА ИСПИТА | УЧИОНИЦА | Бр. канд. | И С П И Т И В А Ч | СТАЛНИ ЧЛАН |
Математик | Писмени 15.6.2020. у 10:00 Усмени, 19.6.2020 у 11:00 | 61 | 1 | Миросављевић Зорица | Чеврљаковић Биљана |
Загађивање и заштита ваздуха | 15.6.2020. у 9:00 | 65 | 1 | Недић Славенка | Вучуровић Марица |
Прерада и одлагање отпадних вода | 16.6.2020. у 10:00 | 65 | 1 | Вучковић Милка | Вучуровић Марица |
Органска хемијска технологија | 19.6.2020. у 10:15 | 65 | 1 | Друловић Даница | Жужа Снежана |
Технологија фармацеутских производа | 16.6.2020 у 10.30 | 65 | 1 | Жужа Снежана | Ђуровић Марија |
Контрола квалитета сировина и производа | 18.6.2020. у 10:00 | 65 | 1 | Ерцег Нина | Другловић Даница |
Аутоматска контрола процеса | 22.6.2020. у 16:30 | 65 | 1 | Ранковић Драгана | Милојковић Дејан |
Организација пословања | 15.6.2020. у 10:00 | 65 | 1 | Ђуровић Марија | Вујадиновић Гордана |
Испитивање у технолошкој производњи | 22.6.2020. у 14:30 | 65 | 1 | Ивановић Лела | Радовановић Злата |
Биологија | 12.6.2020 у 11:45 | 50 | 1 | Авејић Славица | Пауновић С Анита |
Општа и неорганска хемија | 18.6.2020. у 11:00 | 65 | 1 | Спарић Љиља | Димитријевић Станојковић Јелена |
ПРЕДСЕДНИК КОМИСИЈЕ
Анита Павковић
РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У __ЈУНСКОМ_______ИСПИТНОМ РОКУ шк. 2019/2020.год
ПОДРУЧЈЕ РАДА : ХЕМИЈА, НЕМЕТАЛИ И ГРАФИЧАРСТВО ШКОЛОВАЊЕ ТРАЈЕ : _четири___ године ;
РАЗРЕД : доквалификација
ПРЕДМЕТ | ДАТУМ И ВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА ИСПИТА | БРОЈ КАНДИДАТА | ИСПИТИВАЧ | СТАЛНИ ЧЛАН |
Математика | Писмени: 15.06.2020. у 10h | 2 | Зорица Миросављевић | Биљана Чеврљаковић |
Усмени: 19.06.2020. у 11h | ||||
Руски језик | Писмени: 16.06.2020. у 10h | 1 | Слатка Вученић | Јелена Животић |
Усмени: 17.06.2020. у 9h | ||||
Биологија | 12.06.2020. у 11.45 | 1 | Авејић Славица | Анита С.Пауновић |
Инструментална анализа | 22.06.2020. у 12 h | 1 | Ранђић Зорица | Миланка Перовић |
Физичка хемија | 22.06.2020. у 12.15 | 1 | Миланка Перовић | Ранђић Зорица |
Контрола сировина и производа | 18.06.2020. у 10 h | 1 | Нина Ерцег | Анита Павковић |
Географија | 15.06.2020. у 10 h | 1 | Наташа Ђокић | Миљан Мићуновић |
Општа и неорганска хемија | 18.06.2020. у 11 h | 1 | Љиљана Спарић | Јелена Димитријевић С. |
Техничко цртање са машинским елементима | 16.06.2020. у 10 h | 1 | Дејан Милојковић | Марија Ђуровић |
Музичка уметност | 19.06.2020. у 10 h | 1 | Игор Милијић | Тамара Комазец |
Председник комисије Даница Друловић
РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У __јунском______________ ИСПИТНОМ РОКУ шк. 2019/2020.год
ПОДРУЧЈЕ РАДА : ХЕМИЈА, НЕМЕТАЛИ И ГРАФИЧАРСТВО ШКОЛОВАЊЕ ТРАЈЕ : _1___ године ; РАЗРЕД : пети степен
ПРЕДМЕТ | ДАТУМ И ВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА ИСПИТА | УЧИОНИЦА | БРОЈ КАНДИДАТА | ИСПИТИВАЧ | СТАЛНИ ЧЛАН |
Организација рада | 15.6.2020 у 10,00 | 66 | 1 | Татјана Пајић | Марија Ђуровић |
Психологија рада | 18.6.2029 у 12,00 | 66 | 1 | Снежана Павловић | Златка Драгутиновић |
Мерење и регулација процеса | 22.6.2020 у 17,30 | 66 | 1 | Драгана Ранковић | Славенка Недић |
Председник комисије Вујадиновић Гордана
РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У _јунском__ ИСПИТНОМ РОКУ
шк. 2019/2020.год
ПОДРУЧЈЕ РАДА : ХЕМИЈА, НЕМЕТАЛИ И ГРАФИЧАРСТВО ШКОЛОВАЊЕ ТРАЈЕ : _4___ године ; РАЗРЕД :преквалификација
ПРЕДМЕТ | ДАТУМ И ВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА ИСПИТА | УЧИОНИЦА | БРОЈ КАНДИДАТА | ИСПИТИВАЧ | СТАЛНИ ЧЛАН |
Аналитичка хемија | 22.06.2020. у 12.45 | 64 | 1 | Митровић Татјана | Жикић Вишња |
Председник комисије:Ранђић Зорица
РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У ____јунском_ ИСПИТНОМ РОКУ
Школске 2019/2020. године
ПОДРУЧЈЕ РАДА: ПОЉОПРИВРЕДА,ПРОИЗВОДЊА И ПРЕРАДА ХРАНЕ ШКОЛОВАЊЕ ТРАЈЕ: _____3 и 4_________године
РАЗРЕД: _____други__
ПРЕДМЕТ | ДАТУМ И ВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА ИСПИТА | Учионица | Бр. канд. | И С П И Т И В А Ч | СТАЛНИ ЧЛАН |
Операције и мерења у пекарству | 15.6.2020. 10 ч | 43 | 1 | Весна Стојичић | Слађана Вукосављевић |
Здравствена безбедност хране | 22.6.2020. 10 ч | 43 | 2 | Данијела Петровић | Весна Стојичић |
Објекти и опрема у пекарству | 18.6. 2020. 10 ч | 43 | 1 | Весна Стојичић | Слађана Вукосављевић |
Енглески језик | 16.6.2020. 10 ч (п) 17.6. 2020. 10 ч ( у) | 43 | 1 | Љиљана Галовић | Весна Јевтић |
Математика | 15.6.2020. 10 ч ( п) 19.6.2020. 10 ч (у) | 43 | 3 | Миријана Митровић | Драгана Маринковић |
Припрема јела са жара | 18.6.2020. 11ч | 43 | 1 | Сања Николин | Слађана Вукосављевић |
Грађанско васпитање | 16.6. 2020. 11 ч | 43 | 1 | Весна Јевтић | Витомир Станковић |
Физика | 16.6.2020. 9 ч | 43 | 1 | Весна Остојић | Миленија Јоксимовић |
Физичко васпитање | 17.6.2020. 10 ч | 43 | 1 | Зорица Јоксимовић | Горан Вукелић |
Верска настава | 22.6.2020. u 12:30 | 43 | 1 | Срећко Пантелић | Славиша Костић |
ПРЕДСЕДНИК КОМИСИЈЕ Катарина Марковић
РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У _ЈУНСКОМ___ ИСПИТНОМ РОКУ
Школске 2019/2020. године
ПОДРУЧЈЕ РАДА: ПОЉОПРИВРЕДА,ПРОИЗВОДЊА И ПРЕРАДА ХРАНЕ ШКОЛОВАЊЕ ТРАЈЕ: ____IV__________године
РАЗРЕД: ___IV____
ПРЕДМЕТ | ДАТУМ И ВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА ИСПИТА | УЧИОНИЦА | Бр. канд. | И С П И Т И В А Ч | СТАЛНИ ЧЛАН |
Математика | 15.6.2020.у 10:00 Усмени 19.6.2020 у 10:00 | 61 | 3 | Митровић Мирјана | Маринковић Драгана |
Српски језик и књижевност | 12.6.2020 у 10:00 Усмени 15.6.2020. у 10:00 | 43 | 1 | Јанковић Маја | Ивана Жунић |
Енглески језик | 16.6.2020 у 10:00 Усмени 17.6.2020 у 10:00 | 53 | 1 | Јевтић Весна | Галовић Љиљана |
Физичка хемија | 17.6.2020 у 9:00 | 54 | 1 | Вучковић Јасмина | Стојичић Весна |
Машине и апарати са аутоматиком | 18.6.2020. у 10:00 | 54 | 1 | Јовановић Слободан | Новаковић Предраг |
Испитивање намирница | 17:6.2020. у 10:00 | 54 | 2 | Ракић Љубомировић Марија | Марковић Оливера |
Прехрамбена технологија | 17.6.2020 у 9:30 | 54 | 1 | Ракић Љубомирови Марија | Марковић Оливера |
Технологија слада и пива | 18.6.2020. у 11:00 | 54 | 1 | Биочанин Драгиша | Лукић Смиљана |
Контрола квалитета | 18.6.2020. у 11:00 | 54 | 1 | Лукић Смиљана | Вукосављевић Слађана |
Практична настава | 18:6.2020. у 9:00 | 54 | 2 | Ракић Љубомировић Марија, Јовановић Слободан | Марковић Оливера Новковић Предраг |
Предузетништво | 19.6.2020. у 11:00 | 54 | 1 | Ковачевић Весна | Вукосављевић Слађана |
ПРЕДСЕДНИК КОМИСИЈЕ: Душица Лончар
РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У ЈУНСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ шк. 2019./2020.год
ПОДРУЧЈЕ РАДА : ПОЉОПР. ПРОИЗВ. И ПРЕРАДА ХРАНЕ ШКОЛОВАЊЕ ТРАЈЕ : 4 године ; РАЗРЕД : СВИ (ДОКВАЛИФИКАЦИЈА)
ПРЕДМЕТ | ДАТУМ И ВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА ИСПИТА | УЧИОНИЦА | БРОЈ КАНДИДАТА | ИСПИТИВАЧ | СТАЛНИ ЧЛАН |
Математика: писмени усмени | 15. 6. 2020. у 10:00 19. 6. 2020. у 10:00 | 61 | 1 | Мирјана Митровић | Драгана Маринковић |
Историја | 15. 6. 2020. у 11:00 | 54 | 1 | Витомир Станковић | Јасмина Сарић |
Прехрамбена технологија 2. год. | 17. 6. 2020. у 9:00 | 54 | 1 | Марија Ракић -Љубомировић | Оливера Марковић |
Хемија | 22. 6. 2020. у 9:30 | 59 | 2 | Соња Додиг | Гордана Рађеновић |
Председник комисије :
Ивана Павловић
РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У __јунском____ ИСПИТНОМ РОКУ шк. 2019/2020.год
ПОДРУЧЈЕ РАДА : ПОЉОПРИВРЕДА, ПРОИЗВОДЊА И ПРЕРАДА ХРАНЕ ШКОЛОВАЊЕ ТРАЈЕ : _4___ године ; РАЗРЕД : преквалификација
ПРЕДМЕТ | ДАТУМ И ВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА ИСПИТА | УЧИОНИЦА | БРОЈ КАНДИДАТА | ИСПИТИВАЧ | СТАЛНИ ЧЛАН |
Физичка хемија | 17.06.2020. у 9:30 | 54 | 1 | Богданка Марковић | Јасмина Вучковић |
Председник комисије: Додиг Соња
РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У _______ЈУНСКОМ__________ ИСПИТНОМ РОКУ
Школске 2019/2020. године
ПОДРУЧЈЕ РАДА: ПОЉОПРИВРЕДА,ПРОИЗВОДЊА И ПРЕРАДА ХРАНЕ ШКОЛОВАЊЕ ТРАЈЕ: ___3 и 4__године
РАЗРЕД: __3_____
ПРЕДМЕТ | ДАТУМ И ВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА ИСПИТА | УЧИОНИЦА | Бр. канд. | И С П И Т И В А Ч | СТАЛНИ ЧЛАН |
Српски језик и књижевност | Писмени 12.6.2020 у 10:00 Усмени 15.6.2020. у 10:00 | 43 | 1 | Јанковић Маја | Жунић Ивана |
Математика | Писмени, 15.6.2020 у 10:00 Усмени 19.6.2020 у 10:00 | 61 | 1 | Митровић Мирјана | Маринковић Драгана |
Енглески Језик | Писмени 16.6.2020 у 10:00 Усмени 17.6.2020 у 10:00 | 53 | 1 | Јевтић Весна | Галовић Љиљана |
Физичка хемија | 17.6.2020 у 9:00 | 50 | 1 | Вучковић Јасмина | Стојичић Весна |
Машине и апарати са аутоматиком | 18.6.2020 у 11:00 | 50 | 2 | Јовановић Слободан | Новковић Предраг |
Практична настава машине и прехрамбена технологија | 18.6.2020 у 9:00 | 50 | 1 | Ракић Љубомировић Марија Јовановић Слободан | Марковић Оливера Новковић Предраг |
Биохемија | 22.6.2020 у 13:00 | 50 | 4 | Милошевић Наташа | Танасковић Јелена |
Микробиологија | 15.6.2020 у 10:00 | 50 | 2 | Алемпијевић Златица | Милошевић Наташа |
Прехрамбена технологија | 18.6.2020. у 10:00 | 50 | 1 | Ракић Љубомировић Марија | Марковић Оливера |
Историја | 15.6.2020 у 11:30 | 50 | 1 | Станковић Витомир | Сарић Јасмина |
Социологија | 22.6.2020 у 10:00 | 50 | 2 | Љиљак Славка | Тодоровић Виолета |
Грађанско | 22.6.2020. у 12:00 | 50 | 2 | Љиљак Славка | Станковић Витомир |
Физичко васпитање | 17.6.2020. у 12:00 | Фискултурна сала | 1 | Јоксимовић Зорица | Вукелић Горан |
Екологија и заштита животне срдине | 12.6.2020 у 12:00 | 50 | 1 | Авејић Славица | Сарко Пауновић Анита |
ПРЕДСЕДНИК КОМИСИЈЕ , Златица Алемпијевић
Обавештење за ванредне ученике
Позив за подношење понуда-јавна набавка мале вредности бр. 1/20
Обавештење за ученике и запослене у ХПТШ