All posts by Hemicar
Европска ознака квалитета
eTwinning централни тим за подршку доделио је Европске ознаке квалитета за школску 2019/2020. годину. Наставници из предшколских установа, основних и средњих школа из Србије добили су укупно 243 Европских ознака квалитета за један или више својих пројеката. После Националне ознаке квалитета, Европска ознака квалитета је још једна потврда изузетности једног eTwinning пројекта и означава да је пројекат препознат као квалитетан од других националних тимова за подршку у eTwinning заједници.
Нашој школи су додељене две Европске ознаке квалитета за eTwinning пројекте „Healthy Generations“ и „Our Earth – Our Responsibility“. Ова два пројекта реализовала је Гордана Пешић, наставница хемије. Европска ознака квалитета значи да је рад наставнице Гордане Пешић, рад наших ученика II7 и II8, смера прехрамбени техничар и школе признат на највишем европском нивоу.
На сајту Фондације Темпус, https://tempus.ac.rs/primer-dobre-prakse-etwinning-projekat-healthy-generations/ можете прочитати текст о eTwinning пројекту „Healthy Generations“ као примеру добре праксе.
b614eac6c21663a6_eql_sr2636 b717d572c21663a6_eql_sr2635Распоред припремне наставе из хемије за упис на факултете
СЕКЦИЈА „КРЕАТИВНА ТЕХНОЛОГИЈА“ јануар 2021.
ПРИПРЕМНА НАСТАВА ИЗ ХЕМИЈЕ ЗА УПИС НА ФАКУЛТЕТЕ
Од јануара 2021. координатори секције „Креативна технологија“ Славенка Недић и Даница Друловић почињу са припремном наставом из хемије за упис на факултете. Распоред ове наставе:
Х-смена пре подне / П-смена после подне | задужени наставник |
понедељак 12.15 – 13.45 | Славенка Недић |
уторак 12.15 – 13.45 | Даница Друловић |
Х-смена после подне / П-смена пре подне | задужени наставник |
четвртак 12.15 – 13.30 | Славенка Недић |
петак 12.15 – 13.45 | Даница Друловић |
Позивају се сви заинтересовани ученици да нам се придруже.
Направили смо групу на Едмоду. Ту можете наћи материјал и све што смо радили, тако да ако пропустите неки термин, можете да пратите рад групе.
Обавештење о реализацији наставе на почетку другог полугодишта школске 2020/2021 године
Организовање и остваривање наставе у средњим школама у другом полугодишту школске 2020/2021 године
E-безбедност-школски оквир за безбедну и сврсисходну употребу интернета
Честитка за ученике и пријатеље школе
Распоред испита за ванредне ученике у јануарском испитном року
РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У ЈАНУАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ Школске 2020/2021. године
ПОДРУЧЈЕ РАДА: ХЕМИЈА, НЕМЕТАЛИ И ГРАФИЧАРСТВО
ШКОЛОВАЊЕ ТРАЈЕ: три и четри године
РАЗРЕД: III
ПРЕДМЕТ | ДАТУМ И ВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА ИСПИТА | УЧИОНИЦА | Бр. канд. | И С П И Т И В А Ч | СТАЛНИ ЧЛАН |
СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ | Писмени 18.1.2021. у 12 Усмени 26.1.2021. у 12 | 43 | 2 | Весна Митровић | Виолета Унковић |
МАТЕМАТИКА | Писмени 19.1.2021. у 12 Усмени 1.2.2021. у 16 | 61 | 1 | Зорица Миросављевић | Биљана Чеврљаковић |
ЕЛЕКТРОТЕХНИКА | Усмени 25.1.2021. у 12 | 60 | 2 | Миленија Јоксимовић | Весна Остојић |
ТЕХНОЛОШКЕ ОПЕРАЦИЈЕ (хтт) | Усмени 3.2.2021. у 12 и 30 | 62 | 1 | Дејан Милојковић | Марица Вучуровић |
МАШИНЕ, АПАРАТИ И ОПЕРАЦИЈЕ С АУТОМАТИКОМ (хл) | Усмени 3.2.2021. у 12 и 30 | 62 | 1 | Дејан Милојковић | Гоца Вујадиновић |
НЕОРГАНСКА ХЕМИЈСКА ТЕХНОЛОГИЈА (хтт) | Усмени 20.1.2021. у 16 | 62 | 1 | Злата Радовановић | Гоца Вујадиновић |
ТЕХНОЛОГИЈА ФАРМАЦЕУ-ТСКИХ ПРОИЗВОДА (тифт) | Усмени 21.1.2021. у 13 | 62 | 1 | Снежана Жужа | Марија Ђуровић |
ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ | Усмени 26.1.2021. у 13 | 50 | 1 | Славка Љиљак | Друга школа |
ПРЕДСЕДНИК КОМИСИЈЕ Милка Вучковић
РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У _ЈАНУАРСКОМ_ ИСПИТНОМ РОКУ
Школске 2020/2021. године
ПОДРУЧЈЕ РАДА: ХЕМИЈА, НЕМЕТАЛИ И ГРАФИЧАРСТВО
ШКОЛОВАЊЕ ТРАЈЕ: четири године
РАЗРЕД: IV (ЧЕТВРТИ)
ПРЕДМЕТ | ДАТУМ И ВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА ИСПИТА | УЧИОНИЦА | Бр. канд. | И С П И Т И В А Ч | СТАЛНИ ЧЛАН |
ФИЛОЗОФИЈА | 25.1.2020. у 13:00 | 50 | 2 | Светозар Јованчић | Александар Стевановић |
УСТАВ И ПРАВА ГРАЂАНА | 26.1.2020. у 13:00 | 50 | 1 | Славка Љиљак | Виолета Тодоровић |
ОРГАНИЗАЦИЈА ПОСЛОВАЊА | 19.1.2020. у 13:00 | 63 | 2 | Марија Ђуровић | Гордана Вујадиновић |
ОРГАНСКА ХЕМИЈСКА ТЕХНОЛОГИЈА | 21.1.2020. у 12:45 | 62 | 2 | Даница Друловић | Снежана Жужа |
АУТОМАТСКА КОНТРОЛА ПРОЦЕСА | 3.02.2020. у 13:00 | 63 | 3 | Драгана Ранковић | Дејан Милојковић |
ПРЕДСЕДНИК КОМИСИЈЕ
Анита Павковић
РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У _ЈАНУАРСКОМ___ ИСПИТНОМ РОКУ
Школске 2020/2021. године
ПОДРУЧЈЕ РАДА: ХЕМИЈА, НЕМЕТАЛИ И ГРАФИЧАРСТВО
ШКОЛОВАЊЕ ТРАЈЕ: _ЧЕТИРИ____године
РАЗРЕД: _ДОКВАЛИФИКАЦИЈА_
ПРЕДМЕТ | ДАТУМ И ВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА ИСПИТА | УЧИОНИЦА | Бр. канд. | И С П И Т И В А Ч | СТАЛНИ ЧЛАН |
Математика | Писмени: 19.01.2021. у 12h | 61 | 1 | Зорица Миросављевић | Биљана Чеврљаковић |
Усмени: 25.01.2021. у 9.40 | 61 | 1 | Зорица Миросављевић | Биљана Чеврљаковић | |
Физика | 25.01.2021. у 12 h | 60 | 3 | Миленија Јоксимовић | Весна Остојић |
Аналитичка хемија | 01.02.2021. у 15.10 | 59 | 1 | Татјана Митровић | Вишња Жикић |
Органска хемија | 19.01.2021. у 13.15 | 59 | 1 | Љиљана Спарић | Јелена Димитријевић С |
Испитивање у хемијској индустрији | 21.01.2021. у 13.30 | 62 | 1 | Лела Ивановић | Даница Друловић |
Електроаналитичке методе | 26.01.2021. у 11.30 | 62 | 2 | Милка Вучковић | Снежана Жужа |
Социологија | 26.01.2021. у 13h | 50 | 1услов | Славка Љиљак | наставник из друге школе |
Примена рачунара у технолошким процесима | 05.02.2021. у 15.10 | 50 | 1услов | Драгана Ранковић | Злата Радовановић |
ПРЕДСЕДНИК КОМИСИЈЕ
Даница Друловић
РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У јануарском ИСПИТНОМ РОКУ
Школске 2020/2021. године
ПОДРУЧЈЕ РАДА: ПОЉОПРИВРЕДА,ПРОИЗВОДЊА И ПРЕРАДА ХРАНЕ ШКОЛОВАЊЕ ТРАЈЕ: 3 и 4 године
РАЗРЕД:први
ПРЕДМЕТ | ДАТУМ И ВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА ИСПИТА | УЧИОНИЦА | Бр. канд. | И С П И Т И В А Ч | СТАЛНИ ЧЛАН |
Верска настава | 1.02.2021. 9:00 | 50 | 1 | Срећко Пантелић | |
Исхрана људи | 2.02.2021. 9:00 | 50 | 1 | Милићевић Данијела | Слађана Вукосављевић |
Историја | 3.02.2021. 9:00 | 50 | 1 | Витомир Станковић | Јасмина Сарић |
ПРЕДСЕДНИК КОМИСИЈЕ Јасмина Вучковић
РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У __ЈАНУАРСКОМ_______ ИСПИТНОМ РОКУ
Школске 2020/2021. године
ПОДРУЧЈЕ РАДА: ПОЉОПРИВРЕДА,ПРОИЗВОДЊА И ПРЕРАДА ХРАНЕ
ШКОЛОВАЊЕ ТРАЈЕ: ___3 и 4___________године
РАЗРЕД: ____3___
ПРЕДМЕТ | ДАТУМ И ВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА ИСПИТА | УЧИОНИЦА | Бр. канд. | И С П И Т И В А Ч | СТАЛНИ ЧЛАН |
Српски језик и књижевност | Писмени 18.1.2021. у 12:00 Усмени 26.1.2021. у 15:30 | 43 | 1 | Катарина Марковић | Ивана Жунић |
Енглески језик | Писмени 20.1.2021. у 12:00 Усмени 22.1.2021. у 12:00 | 53 | 1 | Весна Јевтић | Љиљана Галовић |
Грађанско васпитање | 28.1.2021. у 13:00 | 50 | 1 | Славка Љиљак | Витомир Станковић |
Социологија са правима грађана | 26.1.2021. у 13:00 | 50 | 1 | Славка Љиљак | Виолета Тодоровић |
Предузетништво | 21.1.2021. у 12:00 | 50 | 2 | Весна Ковачевић | Слободан Јовановић |
Прерада меса | 25.1.2021. у 8:00 | Пр.кабинет | 2 | Слађана Вукосављевић | Слободан Јовановић |
Тржиште и промет меса | 26.1.2021. у 8:00 | Пр.кабинет | 2 | Слађана Вукосављевић | Слободан Јовановић |
Географија | 18.1.2021. у 11:00 | 50 | 1 | Миљан Мићуновић | Марија Дуканић |
Аграрни туризам | 20.1.2021. у 11:00 | 50 | 1 | Рибар Јелена | Соња Михајловић |
ПРЕДСЕДНИК КОМИСИЈЕ
Златица Алемпијевић
РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У јануарском ИСПИТНОМ РОКУ
Школске 2020/2021. године
ПОДРУЧЈЕ РАДА: ПОЉОПРИВРЕДА,ПРОИЗВОДЊА И ПРЕРАДА ХРАНЕ
ШКОЛОВАЊЕ ТРАЈЕ: четири године
РАЗРЕД: IV
ПРЕДМЕТ | ДАТУМ И ВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА ИСПИТА | УЧИОНИЦА | Бр. канд. | И С П И Т И В А Ч | СТАЛНИ ЧЛАН |
Математика | 19.01.2021. У 12:00 писмени. Усмени по договору | 61 | 1 | М.Митровић | Д.Маринковић |
Прехрамбена технологија | 02.02.2021. У 8:30 | 49 | 1 | М.Ракић-Љубомировић | О.Марковић |
Испитивање намирница | 26.01.2021. У 14:30 | 49 | 1 | М.Ракић-Љубомировић | О.Марковић |
Практична настава | 19.01.2021. У 10:00 | 49 | 1 | М.Ракић-Љубомировић, П.Новковић | О.Марковић, С.Јовановић |
Физичка хемија | 28.01.2021. У 14:30 | 49 | 4 | Ј.Вучковић | Б.Марковић |
Филозофија | 25.01.2021. У 13:00 | 50 | 1 | С.Јованчић | |
Устав и право грађана | 26.01.2021. У 13:00 | 50 | 1 | С.Љиљак |
ПРЕДСЕДНИК КОМИСИЈЕ
Душица Лончар
РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У ___јануарском___ ИСПИТНОМ РОКУ
Школске 2020/2021. године
ПОДРУЧЈЕ РАДА: ПОЉОПРИВРЕДА,ПРОИЗВОДЊА И ПРЕРАДА ХРАНЕ
ШКОЛОВАЊЕ ТРАЈЕ: 3 и 4 године
РАЗРЕД: ПРЕКВАЛИФИКАЦИЈА
ПРЕДМЕТ | ДАТУМ И ВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА ИСПИТА | УЧИОНИЦА | Бр. канд. | И С П И Т И В А Ч | СТАЛНИ ЧЛАН |
Исхрана људи | 22.1.2021. у 10 | 50 | 1 | Михајловић Соња | Николин Сања |
Операције и мерења у месарству | 22.1.2021. у 10 и 30 | 50 | 1 | Николин Сања | Вукосављевић Слађана |
Физичка хемија | 21.1.2021. у 9 и 45 | 49 | 1 | Вучковић Јасмина | Марковић Богданка |
ПРЕДСЕДНИК КОМИСИЈЕ
Додиг Соња
РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У ____ЈАНУАРСКОМ____ ИСПИТНОМ РОКУ
Школске 2020/2021. године
ПОДРУЧЈЕ РАДА: ПОЉОПРИВРЕДА,ПРОИЗВОДЊА И ПРЕРАДА ХРАНЕ
ШКОЛОВАЊЕ ТРАЈЕ: __4_године ДОКВАЛИФИКАЦИЈА
РАЗРЕД: сви
ПРЕДМЕТ | ДАТУМ И ВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА ИСПИТА | УЧИОНИЦА | Бр. канд. | И С П И Т И В А Ч | СТАЛНИ ЧЛАН |
Српски језик и књижевност | Писмени 18.01.2021. у 12:00 | 1 | Катарина Марковић | Ивана Жунић | |
Усмени 26.01.2021. у 15:30 | |||||
Музичка уметност | 22.01.2021. у 12:30 | По договору | 1 | Игор Милијић | Колега из друге школе |
Техничко цртање с машинским елементима | 21.01.2021. у 12:15 | 1 | Слободан Јовановић | Весна Ковачевић | |
Практична настава ( 1.год) | 19.01.2021. у 10:15 | 1 | Марија Ракић Љубомировић | Оливера Марковић | |
Технике рада у лабораторији | 21.01.2021. у 12:30 | Слободан Јовановић | Весна Ковачевић |
ПРЕДСЕДНИК КОМИСИЈЕ