Свечана церемонија у организацију Темпус Еразмуса – додела признања за Европску језичку ознаку и Е-Twinning школе и пројекте током 2021.године

У среду,22.12.2021.године  у хотелу Мона у Београду, уприличена је свечаност на којој су , у организацији Темпус Еразмуса, проглашени добитници признања Европске језичке ознаке, као и најуспешнији пројекти и школе током 2021.године.

Том приликом  наставница наше школе Бојана Станкић, награђена је признањем за Европску језичку ознаку за пројекат A cultural Journey (Путовање кроз културу).

Наша школа добила званично признање као Е-Twinning школа за 2021-2022. Ово признање се додељује школама које препознају важност и вредности eTwinning-а, укључујући га у школску праксу и стручно усавршавање уз подршку школског руководства.

Ознака eTwinning школе представља потврду квалитета и потенцијала награђене школе.