РЕВИЈА ТАЛЕНАТА 2021:

ТАЛЕНТОМ И СМЕХОМ ПРОТИВ СТРАХА, СТРЕСА И СОЦИЈАЛНЕ ДИСТАНЦЕ

Ове  године, иако су услови отежани због епидемијске ситуације, нисмо желели да дустанемо и прекинемо вишегодишњу традицију. Током марта смо преко Вршњачког тима позвали ђаке да шаљу своје креативне, оригиналне прилоге.

Циљ организовања РЕВИЈЕ ТАЛЕНАТА био је да, и овог пута, оснажимо ђаке да развијају своје таленте, да се баве хобијима, да науче да организују своје слободно време на креативан начин. Ученици обе смене наше школе приказали су веома различите и занимљиве таленте.

Ђаци певају, свирају, компонују, пишу поезију, цртају… Милош Бајчета свира гусле, Анђела Матијевић прелепо црта, Лука Филиповић пише песме…

Милош Врховац, ученик IV/9, освојио је прво место својом презентацијом уметничких фотографија, „Magic of Photography”.

Друго место освојила је Жаклина Радосављевић, ученица IV/7 , а треће место деле Петар Јовановић, II/2 и  Милош Божовић, IV/8.  Они се баве музиком, певају, а Милош свира клавир и компонује.Честитамо свим учесницима овог такмичења!Вршњачки тим и
проф. Бојана Станкић

проф. Весна Јевтић