На промоцији „ Тинејџера“

Зар је тешко бити фин?

На позив КЦ Чукарица, група ученика трећег и четвртог разреда наше школе ,у пратњи проф. Бојане Станкић,  одазвала се и учествовала на трибини „ Време је за нас“ 26.децембра 2023.године  поводом осмог броја „Тинејџера“- часописа који од 2015.године излази и прати основце и средњошколце са територије Чукарице.

У овом броју, о вредностима које су се негде „погубиле“ –о искрености, лојалности, скромности, љубазности, подршци и помоћи другима – надахнуто су писале уреднице, Софија Ковачевић и Ива Милутиновић. Оне су  представиле овај број часописа, а затим биле и  у улози модератора дебате која се развила, те смо од присутних ученика из неколико школа са Чукарице могли чути које вредности они стављају у први план, које врлине треба неговати, о односу вршњака када неко постигне успех, о односу ученика и наставника и још много тога.

Врло жива и занимљива дебата завршена је поезијом и закључком да оваквих дружења и разговора треба организовати чешће.

Зар је тешко бити фин?