НОВОГОДИШЊИ САСТАНАК И ДРУЖЕЊЕ ПРОЈЕКТНОГ ТИМА ШКОЛЕ

У уторак, 26.12.2023. године, чланови пројектног тима, и ученици и наставници, окупили су се да заокруже рад на пројектима током првог полугодишта и да се у пријатној атмосфери друже и забаве, играјући се новогодишњих асоцијација и на српском и на енглеском језику. Сви учесници су били сјајни, те су уследиле и симболичне награде.

О вештинама које се уче током рада на пројектима, неким већ постигнутим активностима и резултатима, као и плановима за наступајућу годину говорила је проф. Бојана Станкић, а свој допринос су дале и  проф. Гордана Пешић, проф. Златица Алемпијевић, проф. Соња Додиг и проф. Јелена Танасковић.

У другом делу дружења, ђаци и наставници су се послужили сланишима и слаткишима, медењацима и чоколадицама уз жив разговор и размену искустава.

На крају је уследила и заједничка фотографија у холу школу, уз новогодишњу јелку која је направљена од рециклажног материјала.