ЗАВРШНА СВЕЧАНОСТ И ПОДЕЛА СЕРТИФИКАТА  НА КРАЈУ е – TWINNING ПРОЈЕКАТА

У оквиру Тима та пројекте наше школе, у четвртак 1. јуна 2023.године организован је финални састанак, као и мала свечаност поводом завршетка пет е – Twinning пројеката који су били актуелни ове школске године. Том приликом, присуствовали су ученици – учесници пројеката, ка о и њихови ментори, наставнице Гордана Пешић, Марија Ракић Љубомировић, Јелена Танасковић и Бојана Станкић.

Пројекти на којима се радило ове године су :

1. Natural is good, Chemical is bad!
  2. Diet Inspectors
  3. „Причамо о чоколади“
  4. Stories that Matter to Us
  5. Imagine- Think Big!

На почетку су истакнути значај и основни циљеви, као и остварени резултати на пројектима. Важно је напоменути да се у свим пројектима ради тимски, на развијању различитих вештина и знања ученика.

Ученици  су се добро повезали и дружили и непосредно, у школи- на састанцима и договорима, као и онлајн, радећи задатке и активности током школске године, и са другарима из других земаља које су учествовале у пројектима.

Уз дипломе-сертификате који потврђују учествовање на пројектима, подељене су и појединачне награде за посебан допринос и велики труд.

На крају, уз пуно осмеха и среће,и послужење, сви ученици су изразили жељу да се и следеће школске године ради на пројектима са различитим темама.Атмосфера је била одлична, о чему сведоче и лепе слике.

Најавили смо и и да ћемо 9.јуна 2023. присуствовати церемонији свечане доделе  eTwinning ознака за школе, јер је наша школа добила то престижно признање по други пут заредом.

Стигао нам је мејл од Националног eTwinning  тима следеће садржине:

Честитамо Вам на додељеној eTwinning ознаци за школе за 2023. и 2024. годину.