СВЕТОСАВСКА НЕДЕЉА 2024.године

Са почетком другог полугодишта, од 22. до 29.јануара 2024. планирана и реализована Светосавска недеља, обухватила је низ активности у припреми приредбе и прославе школске славе, као и организовање хуманитарне акције сакупљања ствари- поклона за децу из свратишта.

Током ове недеље, пробе за  културно – уметнички програм, рецитал , програм фолкора и школског бенда, чуле су се у школском холу.

Најсвечанији део био је на Дан Светог Саве, 27.1.2024.године,  када је у школи било низ активности: Светосавски квиз, такмичење за најбољи славски колач и  уз сечење колача, уз жито, свећу и вино, као и молитву нашег свештеника и његов инспиративан говор, уследио је и  пригодан, врло лепо осмишљен програм ученика.

На Дан Св.Саве, уручене су и пригодне награде и похвалнице за наставнике, и награђене ученике и њихове менторе, који су у претходном периоду освајали запажена признања. У публици су, осим запослених и ученика, биле и многе наше колегинице и колеге у пензији, као и наши бивши ученици.

« од 3 »