Припреме за Палермо

Током марта месеца, ученици и наставници су се припремали за мобилност која ће се одржати у Палерму, Италија а у оквиру КА210 Еразмус+ пројекта „Addressing Health and Well-being at schools“. Учесници мобилности су радили на припреми видео материјале са којима ће представити Србију, Београд и нашу школу. Видео материјал можете погледати на линковима који следе:

Видео о Србији

Видео о Београду

Видео о школи

Поред припреме видеа са којима ћемо се представити партнерским, ученици су се информисали о знаменитостима, обичајима и уличној храни града Палерма.

Од 8.4. до 12.4.2024.године одржаће се мобилност на којој ће учествовати 4 ученика – Нера III9, Николина III9, Теодора III9 и Софија III7 и два наставника Гордана Пешић и Марије Ракић-Љубомировић.