Скупштина Удружења средњих школа подручја рада Хемија, неметали и графичарство у Крупњу

Скупштини Удружења средњих школа подручја рада Хемија, неметали и графичарство и подручја рада Геологија, рударство и металургија одржана је 15. и 16. децембра у Крупњу. Наведеном скупу присуствовала је директор Хемијско-прехрамбене технолошке школе, г-ђа Наташа Парезановић, у функцији председника удружења. Једна од тачака дневног реда била је: „Информисање чланова Удружења о могућностима и значају учешћа школа у Erasmus+ пројектима“. Известилац за ову тачку дневног реда била је г-ђа Наташа Парезановић, која је том приликом упознала присутне са Erasmus+ пројектом који се реализује у Хемијско-прехрамбеној технолошкој школи у Београду и том приликом позвала чланове удружења да узму учешће у К1 и К2 пројкетима у конкурсном року 2018 .год. који је у току.