ШЕСТИ ЕКОЛОШКИ САЈАМ ХПТШ У ДКЦБ

У СКЛАДУ СА ПРИРОДОМ,ПРОНАЂИ ПРАВУ ФОРМУЛУ!

У среду, 23.11.2022. од 9 до 16 часова биће одржан Сајам наше школе у Дечјем културном центру Београда.

После паузе од 2 године, због пандемије, ове године настављамо лепу традицију сарадње и по шести пут ћемо представити школу и наше образовне профиле, кроз различите интерактивне активности.

У атријуму ће ученици основних школа моћи да виде занимљиве огледе из хемије, физике,технологије,а у малој сали ће бити радионице са стаклом и лабораторијским посуђем,уз интерактивни квиз.

У великој сали ће бити представљени пројекти, а младе ће забавити и школски бенд …

Биће то прилика да млади уче и ван школских клупа, и да се у подстицајном окружењу упознају са природним наукама, кроз интересантне садржаје.