Презентација Пољопривредног факултета у Београду

У циљу информисања ученика завршних разреда средњих школа о могућности наставка школовања а у оквиру „професионалне оријентације“ ученика, због немогућности посете школама, Пољопривредни факултет Универзитета у Београду представља се на овај начин.

Презентација садржи основне информације о студијским програмима на Пољопривредном факултету Универзитета у Београду, као и могућностима и погодностима током самог студирања, али и након њега.

Део презентације намењен је студијском програму Биотехнички и информациони инжењеринг (новом на овом факултету), као програму који побуђује највеће интересовање матураната.

poljoprivredni fakultet univerzitet u beogradu i bin_pdftodo_c5spoae4c2guzrmmj2j2x2o4_compressed