Посета Видину

У оквиру пројекта „Храна за све“ под покровитељством организације  ACES , уз финансијску подршку фондације Erste Stiftung, пет ученика и два наставника наше школе посетили су школу „П.Р.Славеиков“ у Видину у  Бугарској. Посета се одвијала од 12-15. октобр 2015. године, а сврха посете био је заједнички рад на даљим активностима пројекта. У посети школи у Бугарској била је  и трећа партнерска школа „С.Одоблеја“ из Крајове у Румунији , коју ће наш тим такође посетити у фебруару наредне године.

Ученици и наставници наишли су на топао пријем, имали веома интензиван програм посете у виду радионица, посета социјалним партнерима и обилазака локалних знаменитости. Наша делегација вратила се пуна утисака и позитивних искустава које овакав  мултилатераран сусрет само може пружити.