Оснивање Дебатног клуба

На иницијативу ТИМА ЗА ЗАШТИТУ УЧЕНИКА ОД НАСИЉА, ЗЛОСТАВЉАЊА И ЗАНЕМАРИВАЊА, УЧЕНИЧКОГ ПАРЛАМЕНТА и ВРШЊАЧКОГ ТИМА наше Школе, 15.01.2018. године је одржан састанак на коме је основан Дебатни клуб. Циљ рада овог клуба је да развије ненасилну и аргументовану комуникацију међу ученицима и вештину лепог говора. Координатор рада клуба ће бити Даница Друловић, члан Тима за заштиту ученика од насиља, злостављања и занемаривања.

После предавања наставнице Драгане Ранковић на тему ,,Успешна комуникација – пут за спречавање насиља“, наставница Славка Љиљак  је отворила дебату на тему предавања. Дебата је била жива и успешна, а подстицале су је наставница Бојана Станкић и педагог школе Слађана Ђурић Радовановић.

Позивамо све ученике да нам се придруже и допринесу раду ,,ДЕБАТНОГ КЛУБА ХПТШ„.

Комуникација и насиље