ОДЛУКА о резултатима конкурса

ОДЛУКА

о резултатима конкурса за избор

најлепшег новогодишњег украса

Хемијско-прехрамбена технолошка школа и секција „Креативна технологија“ су објавили конкурс за избор најлепшег новогодишњег украса у облику звона. Конкурс је објављен на сајту школе и на паноима, који су истакнути на четири места у холу школе.

Ученици су били јако креативни у идејним решењима. Користили су пластичне флаше, савијали су новинску хартију у траке, мотали вуну око флаша, убацивали дугмиће да звецкају у звону, секли цветне мотиве за декорацију… Комисија је морала да донесе тешку одлуку и да одабере три новогодишња звонца и награди их књигама.

Аутори прва три награђена рада су:

Виолета Радић 4-8,

Исидора Мандић 4-8 и

Милица Трмић 4-7.

Похваљени су и радови Дејане Арсенијевић 3-1, Милице Антанасковић 4-7 и Аните Мемети 1-3.

Чланови фотографске секције наше школе су сликали звонца, па смо неке од њихових фотографија изабрали и за вас. Радове смо изложили у холу, да нам унесу дух празника у школу.

РАДОВЕ ДЕШИФРОВАЛИ:

Даница Друловић  наставник