Обележен Дан доброте – 13.новембар

У оквиру пројекта „ Вредности су универзалне“ (Values are Universal) , ученици наше школе обележили су Дан доброте  (Kindness Day) низом занимљивих активности.

Леонора, Миљана и Анђела, ученице IV/3, бавиле су се порукама и цитатима познатих људи о доброти, те је тако настао постер: Kindness is Magic! Учеснице пројекта су обавиле и занимљиве интервјуе, атмосфера при том је била изванредна- пуно осмеха, лепих порука и добронамерних опаски!

Још један постер са љубазним речима и добрим делима сачиниле су Марија и Маја, ученице III/1.

А Емили, Јана , Николина и Сара, ученице I/2  поделиле се поклоне доброте и лепе поруке и жеље ученицима, наставницима и запосленима у школи. Лепа енергија проширила се ходницима наше школе, а  пано у холу школе сада краси  изложба радова на тему доброте.