НАПРАВИТЕ НОВОГОДИШЊЕ ЗВОНЦЕ И ОСВОЈИТЕ НАГРАДУ

И ове година наша школа и секција „Креативна технологија“ расписује наградни конкурс за израду новогодишњег украса у облику звона од рециклажног материјала (већ коришћена пластика, папир, стакло, метал, дрво, текстил…). Молимо вас да прочитате услове конкурса, који су дати у прилогу и на улазу  у школу. Рок за предају радова је 16.12.2022.

Награде се додељују у виду ваучера у вредности:

прва награда      5000 дин

друга награда    3000 дин

трећа награда    2000 дин

Позивају се ученици да узму учешће на конкурсу.

Будите креативни !

Желимо вам пуно успеха.

ХЕМИЈСКО-ПРЕХРАМБЕНА ТЕХНОЛОШКА ШКОЛА

И СЕКЦИЈА „КРЕАТИВНА ТЕХНОЛОГИЈА“

расписују

КОНКУРС

за израду новогодишњег украса у облику звона

од рециклажног материјала

Услови конкурса:

1. Право учешћа имају сви редовни ученици Хемијско-прехрамбене технолошке школе у Београду
  2. Сваки ученик може да преда само један рад под својим именом
  3. Тема рада је новогодишњи украс у облику звона, који има уграђену траку за качење
  4. Материјал за израду украса је већ коришћена пластика, папир, стакло, метал, дрво, текстил…
  5. Техника рада је слободна (цртање, сликање, бојење, колаж, декупаж, шивење, везење, бушење, лепљење…)
  6. Сваки учесник је сагласан да се његов рад изложи у холу школе и са ризиком од евентуалних оштећења или нестанка рада
  7. РОК ЗА ПРЕДАЈУ РАДОВА ЈЕ 16.12.2022. у 15h; радови се могу предати у кабинету 49 или 50 или просторији између та два кабинета (дежурни наставник Даница Друловић):

15.12.2022. од 14h до 15h

16.12.2022. од 13.30 до 15h

• Радови се предају под шифром; јавно отварање кутије са шифрама ће бити 22.12.2022. у 13.50 , а резултати конкурса ће бити објављени 23.12.2022. до 15h
  • Комисију за избор најбољих радова чини пет наставника, а рад комисије прате два представника Ученичког парламента, који ће учествовати у дешифровању радова.
  • Радови ће бити враћени до краја јануара 2023.године
  • Додела награда ће бити на свечаној приредби поводом школске славе
  • Награде се додељују у виду ваучера у вредности:

ПРВА НАГРАДА :   5000 дин

ДРУГА НАГРАДА:  3000 дин

ТРЕЋА НАГРАДА:  2000 дин

1. Конкурс ће бити објављен на сајту школе и на улазу у школу и саопштен на састанку Ученичког парламента
  2. Конкурсна документација се чува до краја јануара 2023.

Наташа Парезановић