„Млади, рецимо ДА здрављу“

У оквиру пројектa: „Млади, рецимо ДА здрављу“ Еразмус+ дана 14. јуна, група ученика другог разреда прехрамбене смене која је поводом прве пројектне размене у априлу боравила у Румунији поделила је своје утиске са другарима из школе, свечано су подељени Youthpass сертификати учесницима размене, а публика је почашћена сласним пресним посластицама које су наши ученици, учесници у пројекту, претходно сами припремили у прехрамбеном кабинету.

Пројекат у оквиру наше школе воде професорке Марија Ракић-Љубомировић, Гордана Пешић, Јелена Танасковић, Слађана Вукосављевић и Весна Јевтић. Следеће школске године чека нас посета наших партнерских школа Београду, а у децембру 2019. године путоваће се у Словенску Бистрицу на трећу размену у оквиру пројекта.