Конкурс за стручну праксу у фабрици Nestle Adriatic S

Junior-Operater

Dragi učenici, neki od vas, nadamo se, i naše buduće kolege, ovim putem želimo da vam predstavimo našu kompaniju i otvorene pozicije i mogućnost zapošljavanja

Pored postojeće fabrike koja se bavi proizvodnjom proizvoda kao što su Začin C, Maggy i C supe, Tommy majonez, Tommy senf, Tommy kečap i drugi, na postojećem placu se gradi nova fabrika za proizvodnju veganskih proizvoda na bazi soje.


Širimo svoje proizvodne kapacitete, a sa tim uvezi su nam potrebni mladi ljudi koji žele da odmah nakon škole nastave sa daljim usavršavanjem i naprave svoje prve korake u karijeri baš kod nas.

Cilj ove jednomesečne plaćene prakse jeste da mladi ljudi bez radnog iskustva (tek svršeni srednjoškolci) dobiju šansu da nauče nešto više o samom načinu funkcionisanja proizvodnje, rada za mašinama i steknu praktična znanja i veštinePlan nam je da ih obučimo i pružimo im šansu da se u našoj kompaniji razvijaju u Operatere koji će sutra voditi jednu proizvodnu ili procesnu liniju.

Praksa bi izgledala ovako:

  • Trajanje 1 mesec (8h dnevno, od ponedeljka do petka). Početak prakse je planiran za sredinu/kraj jula
  • Rad uz mentora
  • Plaćena praksa

Nakon uspešnozavršenog programa prakse, dobili bi ugovor o radu na 3 meseca.