Конкурс „Food For All“

Хемијско-прехрамбена технолошка школа из Београда у сарадњи са школама  Sredno Obshtoobrazovatelno Uchilishte Petko Rschov Slaveikov Vidin, Bulgaria и Colegiul Ştefan Odobleja Craiova, Romania објављује

НАГРАДНИ   КОНКУРС

поводом  завршетка  пројектних  активности

пројектa „Храна за све“

За најбољи литерарни рад:

„Храна за све“ – радове слати у електронској форми (PDF формат) на енглеском језику до 10. априла 2016. године на адресу  foodforallsr@gmail.com

За најбољи ликовни рад:

„Храна за све“ – Технике рада: сликарство, цртеж, графика и digital art. радове слати у електронској форми  до 10. априла 2016. године на адресу  foodforallsr@gmail.com.  Формат радова по избору, радови не смеју бити опремљени, морају бити оригинални и рађени самостално. Сваки учесник може да пошаље само један рад.

Радови који буду ушли у ужи избор по оцени стручног жирија,  морају се послати поштом на адресу:

Хемијско-прехрамбена технолошка школа

за пројекат „Храна за све“

Љешка 82, 11000 Београд

Република Србија

Трошкове слања пошиљке сноси учесник на конкурсу.

За најбољи дечји кратки филм:

„Храна за све“ – обрадити тему у форми кратког филма у трајању до 4 минута. Филм може бити снимљен мобилним телефоном или камером. Можете користити  Windows Movie Maker; Пожељно је да са видео клипом буде комбинован текст, слика, звук; Сви клипови морају имати исти назив-„Храна за све“. Контакт податке и  link са YouTube-а  послати  до 10. априла 2016. године на адресу  foodforallsr@gmail.com.

На конкурсу могу учествовати ученици школа које реализују пројекат. Потребно је да сви радови садрже пуну адресу аутора, назив школе и е-mejl  адресу.