Отворена врата

 

 

ОТВОРЕНА ВРАТА     школска 2018/2019. година

Авејић Славица среда – 4. час – ХНГ
Алемпијевић Златица уторак – 3. час – ПППХ
Биочанин Драгиша понедељак – 5. час – ПППХ
Вујадиновић Гордана понедељак – 5. час – ХНГ
Вукелић Горан уторак – 5. час – ПППХ
Вукосављевић Слађана понедељак – 5. час – ПППХ
Вучковић Јасмина четвртак – 4. час – ПППХ
Вучковић Милка среда – 5. час – ХНГ
Галовић Љиљана петак – 3. час – ПППХ
Говорчић Златко петак – 5. час – ПППХ
Гојковић Тихана понедељак – 2. час – ПППХ
Димитријевић Станојковић Јелена уторак – 3. час – ХНГ
Додиг Соња уторак – 4. час – ПППХ
Друловић Даница четвртак – 3. час – ХНГ
Ђуровић Марија понедељак – 4. час – ХНГ
Ерцег Нина уторак – 4. час – ХНГ
Жикић Вишња среда – 5. час – ХНГ
Жужа Снежана уторак – 3. час – ХНГ
Ивановић Лела среда – 4. час – ХНГ
Јанковић Маја понедељак – 2. час – ПППХ
Јевтић Весна среда – 5. час – ПППХ
Јовановић Жаклина понедељак – 3. час – ПППХ
Јовановић Слободан среда – 6. час – ПППХ
Јованчић Светозар петак – 4. час – ХНГ
Јоксимовић Зорица уторак – 4. час – ПППХ
Јоксимовић Миленија среда – 4. час – ХНГ
Ковачевић Весна уторак – 3. час – ПППХ
Латиновић Зденка уторак – 3. час – ХНГ
Лемаић Наташа петак – 13:15 часова
Лончар Душица четвртак – 4. час – ПППХ
Лукић Смиљана четвртак – 3. час – ПППХ
Љиљак Славка уторак – 4. час – ХНГ
Марић Биљана четвртак – 3. час – ХНГ
Марковић Богданка петак – 7. час – ПППХ
Марковић Катарина понедељак – 3. час – ПППХ
Марковић Кристинка четвртак – 4. час – ХНГ
Марковић Оливера понедељак – 3. час – ПППХ
Марковић Сања петак – 4. час – ХНГ
Марковић Смиља петак – 3. час – ПППХ
Милијић Игор петак – 3. час – ХНГ
Милићевић Данијела уторак – 4. час – ПППХ
Милојковић Дејан петак – 2. час – ХНГ
Милошевић Наташа петак – 2. час – ПППХ
Миросављевић Зорица четвртак – 3. час – ХНГ
Митровић Иванов Весна четвртак – 2. час – ХНГ
Митровић Мирјана уторак – 4. час – ПППХ
Митровић Татјана четвртак – 2. час – ХНГ
Мићић Бранка четвртак – 4. час – ПППХ
Мићуновић Миљан среда – 5. час – ПППХ
Михајловић Соња уторак – 6. час – ПППХ
Мишић Добривоје уторак – 4. час – ПППХ
Недић Славенка среда – 7. час – ХНГ
Николин Сања уторак – 2. час – ПППХ
Новковић Предраг четвртак – 4. час – ПППХ
Остојић Весна уторак – 3. час – ПППХ
Павковић Анита понедељак – 4. час – ХНГ
Павловић Ивана четвртак – 5. час – ПППХ-преподне

четвртак – 2. час – ПППХ-поподне

Пајић Татјана четвртак – 3. час – ХНГ
Палић Драгана понедељак – 5. час – ПППХ
Пантелић Срећко четвртак – 4. час – ПППХ
Перовић Миланка уторак – 4. час – ХНГ
Петровић Данијела среда – 4. час – ПППХ
Пешић Гордана четвртак – 2. час – ПППХ
Радовановић Злата уторак – 4. час – ХНГ
Ракић Љубомировић Марија среда – 2. час – ПППХ
Ранђић Зорица петак – 5. час – ХНГ
Ранковић Драгана петак – 5. час – ХНГ
Ратковић Мирјана понедељак – 7. час – ПППХ
Рибар Јелена понедељак – 5. час – ПППХ
Сарић Јасмина среда – 4. час – ХНГ
Симић Александра уторак – 2. час – ПППХ
Спарић Љиљана четвртак – 1. час – ХНГ
Станкић Бојана среда – 2. час – ХНГ
Станковић Витомир уторак – 5. час – ПППХ
Стојилковић Миодраг четвртак – 3. час – ХНГ
Танасковић Јелена петак – 4. час – ПППХ
Тасић Милена уторак – 4. час – ХНГ
Урошевић Весна уторак – 2. час – ХНГ
Унковић Митровић  Виолета понедељак – 4. час – ХНГ
Цветковић Милош понедељак – 6. час – ПППХ
Чеврљаковић Биљана четвртак – 7. час – ХНГ
Вучуровић Марица среда – 4. час – ХНГ
Манојловић Ивана среда – 3. час – ПППХ
Маринковић Драгана четвртак – 5. час – ПППХ
Ђокић Наташа понедељак – 5. час – ХНГ