РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У ___АПРИЛСКОМ______ ИСПИТНОМ РОКУ
Школске 2019/2020. године
ПОДРУЧЈЕ РАДА: ПОЉОПРИВРЕДА,ПРОИЗВОДЊА И ПРЕРАДА ХРАНЕ ШКОЛОВАЊЕ ТРАЈЕ: ____3/4__________године
РАЗРЕД: _ТРЕЋИ_
ПРЕДМЕТ | ДАТУМ И ВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА ИСПИТА | Бр. канд. | УЧИОНИЦА | И С П И Т И В А Ч | СТАЛНИ ЧЛАН |
Математика | Писмени 2.6. у 10:00 | 2 | кабинет | Жаклина Јовановић | Драгана Маринковић |
Термодинамика | 3.6.2020. у 10:00 | 1 | 54 | Богданка Маркоивћ | Јасмина Вучковић |
Машине и апарати са аутоматиком | 4.6.2020. у 12:00 | 1 | 54 | Новковић Предраг | Јасмина Вучковић |
Здравствена безбедност хране | 4.6.2020. у 10:00 | 1 | 54 | Златица Алемпијевић | Слађана Вукосављевић |
Исхрана Људи | 4.6.2020. у 12:30 | 1 | 54 | Данијела Милићевић | Соња Михајловић |
ПРЕДСЕДНИК КОМИСИЈЕ: Златица Алемпијевић
РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У _АПРИЛСКОМ___ ИСПИТНОМ РОКУ шк. 2019/2020.год
ПОДРУЧЈЕ РАДА : ХЕМИЈА, НЕМЕТАЛИ И ГРАФИЧАРСТВО ШКОЛОВАЊЕ ТРАЈЕ : _четири___ године ; РАЗРЕД :IV
ПРЕДМЕТ | ДАТУМ И ВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА ИСПИТА | БРОЈ КАНДИДАТА | УЧИОНИЦА | ИСПИТИВАЧ | СТАЛНИ ЧЛАН |
Српски језик и књижевност | Писмени:1.6.2020. 10:00
Усмени:5.6.2020. 10:00 |
1 | 63 | Виолета Унковић Митровић | Ивана Манојловић |
Математика | Писмени:2.6.2020. 10:00
Усмени:3.6.2020 9:30 |
2 | 63 | Биљана Чеврљаковић | Весна Урошевић |
Енглески | Писмени: 3.6.2020 10:00
Усмени:3.6.2020. 11:00 |
2 | 64 | Бојана Станкић | Милена Тасић |
Филозофија | 4.6.2020. 10:30 | 2 | 63 | Светозар Јованчић | Александар Стевановић |
Физичка хемија | 5.6.2020 11:00 | 1 | 63 | Зорица Ранђић | Миланка Перовић |
Технологија фармацеутских производа | 1.6.2020. 9:00 | 1 | 63 | Жужа Снежана | Даница Друловић |
Аутоматска контрола процеса | 4.6.2020. 9:00 | 1 | 63 | Драгана Ранковић | Дејан Милојковић |
Испитивање у технолошкој производњи | 4.6.2020 10:00 | 1 | 63 | Лела Ивановић | Даница Друловић |
Биологија | 2.6.2020. 11:30 | 1 | 63 | Славица Авељић | Анита Сарка Пауновић |
Верска настава | 4.6.2020. 12:00 | 1 | 63 | Срећко Пантелић | Костић Славиша |
Председник комисије : Анита Павковић
РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У ___Априлском______ ИСПИТНОМ РОКУ
Школске 2019/2020. године
ПОДРУЧЈЕ РАДА: ПОЉОПРИВРЕДА,ПРОИЗВОДЊА И ПРЕРАДА ХРАНЕ ШКОЛОВАЊЕ ТРАЈЕ: ___3/4__године
ПРЕКВАЛИФИКАЦИЈА
ПРЕДМЕТ | ДАТУМ И ВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА ИСПИТА | Бр. канд. | УЧИОНИЦА | И С П И Т И В А Ч | СТАЛНИ ЧЛАН |
Физичка хемија | 3.6.2020. у 10:00 | 1 | 54 | Јасмина Вучковић | Весна Стојичић |
Технологија сировина | 4.6.2020. у 10:00 | 1 | 50 | Данијела Милићевић | Златица Алемпијевић |
Тржиште и промет меса | 3.6.2020. у 11:30 | 1 | 54 | Драгана Палић | Слађана Вукосављевић |
Предузетништво | 2.6.2020. у 10:00 | 1 | 50 | Весна Ковачевић | Златко Говорчић |
ПРЕДСЕДНИК КОМИСИЈЕ: Додиг Соња
РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У ______априлском__________ ИСПИТНОМ РОКУ шк. 2019/2020.год
ПОДРУЧЈЕ РАДА : ХЕМИЈА, НЕМЕТАЛИ И ГРАФИЧАРСТВО ШКОЛОВАЊЕ ТРАЈЕ : _3/4___ године ; РАЗРЕД : други
ПРЕДМЕТ | ДАТУМ И ВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА ИСПИТА | БРОЈ КАНДИДАТА | УЧИОНИЦА | ИСПИТИВАЧ | СТАЛНИ ЧЛАН |
Српски језик и књижевност | 1.6.2020. 10 ч | 3 | 43 | Маја Јанковић | Катарина Марковић |
Математика | 2.6.2020 10 ч | 1 | 61 | Жаклина Јовановић | Драгана Маринковић |
Објекти и опрема у месарству | 2.6.2020. 10 ч | 1 | 54 | Слађана Вукосављевић | Драгана Палић |
Енглески језик | 3.6.2020. 10 ч | 2 | 52 | Весна Јевтић | Љиљана Галовић |
Припрема јела са жара | 3.6.2020. 11 ч | 1 | 54 | Драгана Палић | Слађана Вукосављевић |
Здравствена безбедност хране | 4.6.2020. 10 ч | 1 | 54 | Златица Алемпијевић | Слађана Вукосављевић |
Физичко васпитање | 4.6.2020. 10.30 ч | 1 | Фискултурна сала | Зорица Јоксимовић | Горан Вукелић |
Сировине у пекарству | 4.6.2020. 11 ч | 1 | пекара | Данијела Петровић | Тихана Гојковић |
Географија | 5.6.2020. 11 ч | 1 | 54 | Миљан Мићуновић | Наташа Ђокић |
Председник комисије Катарина Марковић
РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У АПРИЛСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ
Школске 2019/2020. године
ПОДРУЧЈЕ РАДА: ПОЉОПРИВРЕДА,ПРОИЗВОДЊА И ПРЕРАДА ХРАНЕ ШКОЛОВАЊЕ ТРАЈЕ: ___ЧЕТИРИ____године
РАЗРЕД: ЧЕТВРТИ
ПРЕДМЕТ | ДАТУМ И ВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА ИСПИТА | Бр. канд. | УЧИОНИЦА | И С П И Т И В А Ч | СТАЛНИ ЧЛАН |
Српски језик и књижевност | Писмени 1.6.2020. у 10:00 | 3 | кабинет | Катарина Марковић | Ивана Жуњић |
Математика |
Писмени 2.6.2020. у 10:00 | 5 | кабинет | Жаклина Јовановић | Драгана Маринковић |
Физичка хемија |
3.6.2020. у 10:30 | 2 | 54 | Јасмина Вучковић | Весна Стојићић |
Машине и апарати са аутоматиком | 4.6.2020. у 9:00 | 3 | 76 | Слободан Јовановић | Предраг Новковић |
Прехрамбена технологија |
5.6.2020. у 10:30 | 1 | 49 | Марија Ракић Љубомировић | Оливера Марковић |
Физичко васпитање | 4.6.2020. у 10:30 | 1 | Фискултурна сала | Горан Вукелић | Зорица Јоксимовић |
Филозофија | 4.6.2020. у 10:50 | 1 | 63 | Светозар Јованчић | Александар Стевановић |
Верска настава | 4.6.2020. у 12:20 | 1 | 63 | Срећко Пантелић | Славиша Костић |
Практична настава (вежбе машине + вежбе прехамбена) | 5.6.2020. у 9:00 | 2 | 49 | Слободан Јовановић,
Марија Ракић Љубомировић |
Предраг Новковић,
Оливера Марковић |
ПРЕДСЕДНИК КОМИСИЈЕ: Душица Лончар
РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У АПРИЛСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ шк. 2019./2020.год
ПОДРУЧЈЕ РАДА : ПОЉОПР. ПРОИЗВ. И ПРЕРАДА ХРАНЕ ШКОЛОВАЊЕ ТРАЈЕ : 4 године ; РАЗРЕД : СВИ (ДОКВАЛИФИКАЦИЈА)
ПРЕДМЕТ
|
ДАТУМ И ВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА ИСПИТА | БРОЈ КАНДИДАТА | УЧИОНИЦА | ИСПИТИВАЧ | СТАЛНИ ЧЛАН |
Техничко цртање | 3. 6. 2020. У 9:00 | 1 | 50 | Смиља Видић- Марковић | Слободан Јовановић |
Физика | 3. 4. 2020. У 11:00 | 1 | 62 | Весна Остојић | Миленија Јоксимовић |
Практична настава
1.год. |
4. 4. 2020. У 10:30 | 1 | 49 | Марија Ракић -Љубомировић | Душица Лончар |
Хемија | 4. 4. 2020. У 12:00 | 1 | 49 | Соња Додиг | Гордана Рађеновић |
Председник комисије : Ивана Павловић
РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У _АПРИЛСКОМ__ИСПИТНОМ РОКУ шк. 2019/2020.год
ПОДРУЧЈЕ РАДА : ХЕМИЈА, НЕМЕТАЛИ И ГРАФИЧАРСТВО ШКОЛОВАЊЕ ТРАЈЕ : четири_ године ; РАЗРЕД : ДОКВАЛИФИКАЦИЈА
ПРЕДМЕТ
|
ДАТУМ И ВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА ИСПИТА | БРОЈ КАНДИДАТА | Учионица | ИСПИТИВАЧ | СТАЛНИ ЧЛАН |
Српски језик и књижевност | Писмени: 01.06.2020. у 10h (кабинет за српски) | 1 | Виолета Унковић | Ивана Манојловић | |
Усмени: 05.06.2020.
У 10:20 h |
63 | ||||
Математика | Писмени: 02.06.2020. у 10h(кабинет за матем.) | 2 | Биљана Чеврљаковић | Весна Урошевић | |
Усмени: 03.06.2020.
у 10.45 |
63 | ||||
Технологија фармацеутских производа | 01.06.2020. у 9:30 h | 1 | 63 | Снежана Жужа | Анита Павковић |
Органска хемијска технологија | 01.06.2020. у 8.15 | 1 | 63 | Даница Друловић | Снежана Жужа
Предс: Павковић |
Машине и апарати с аутоматиком | 01.06.2020. у 10 h | 1 | 63 | Гордана Вујадиновић | Дејан Милојковић |
Биологија | 02.06.2020. у 10 h | 5 | 63 | Славица Авеић | Анита С. Пауновић |
Физика | 03.06.2020. у 12 h | 5 | 62 | Миленија Јоксимовић | Весна Остојић |
Аналитичка хемија | 04.06.2020. у 12 h | 4 | 62 | Татјана Митровић | Вишња Жикић |
Аутоматска контрола | 04.06.2020. у 9.15 | 1 | 63 | Драгана Ранковић | Дејан Милојковић |
Инструментална анализа | 04.06.2020. у 10.30 | 1 | 62 | Зорица Ранђић | Лела Ивановић |
Социологија (условно) | 05.06.2020.(време ће бити накнадно јављено) | 4 | 63 | Славка Љиљак | Виолета Тодоровић |
Председник комисије Даница Друловић
РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У АПРИЛСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ шк. 2019/2020.год
ПОДРУЧЈЕ РАДА : ХЕМИЈА, НЕМЕТАЛИ И ГРАФИЧАРСТВО ШКОЛОВАЊЕ траје III i IV године ; III РАЗРЕД :
ПРЕДМЕТ | ДАТУМ И ВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА ИСПИТА | БРОЈ КАНДИДАТА | УЧИОНИЦА | ИСПИТИВАЧ | СТАЛНИ ЧЛАН |
Електротехника | 3.6.2020. у 11 и 45 | 1 | 60 | Миленија Јоксимовић | Весна Остојић |
Технологија с практичном наставом | 3.6.2020. у 11и 30 | 1 | 62 | Даница Друловић | Марица Вучуровић |
Председник комисије Милка Вучковић
РАСПОРЕД ЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ ЗА АПРИЛСКИ РОК,2020.год. шк. 2019/2020.
Подручје рада: хемија,неметали и графичарство, ПРЕКВАЛИФИКАЦИЈА
предмет | Термин полагања | Број кандидата | Учионица
|
Испитивач | Стални члан |
Општа и неорганска хемија | 02.06.2020.
у 10.00h |
1 | 64 | Љиљана Спарић | Јелена Димитријевић Станојковић |
Технолошке операције | 04.06.2020.
у 10.00h |
1 | 64 | Дејан Милојковић | Марица Вучуровић |
Председник комисије: Зорица Ранђић
РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У _априлском __ ИСПИТНОМ РОКУ шк. 2019/2020.год
ПОДРУЧЈЕ РАДА : ХЕМИЈА, НЕМЕТАЛИ И ГРАФИЧАРСТВО ШКОЛОВАЊЕ ТРАЈЕ : __једну__ године ; РАЗРЕД : пети степен
ПРЕДМЕТ
|
ДАТУМ И ВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА ИСПИТА | БРОЈ КАНДИДАТА | УЧИОНИЦА | ИСПИТИВАЧ | СТАЛНИ ЧЛАН |
Аутоматско управљање процесом | 4.6. 2020 у 10 | 1 | 65 | Ранковић Драгана | Недић Славенка |
Контрола процеса и производа | 1.6.2020 у 11 | 1 | 63 | Вучковић Милка | Павковић Анита |
Председник комисије Вујадиновић Гордана