Skills4Jobs – Друга посета Марибору

У оквиру европског Еразмус+ пројекта мобилности наставника Skills4Jobs, иначе другом Еразмус+ пројекту наше школе, друга делегација од четири наставника била је у периоду од 4-10.11.2018. год. у посети Образовном центру Пирамида у Марибору, у Словенији. Кроз посматрање наставе, размену знања и искустава, посету социјалним партнерима, неформално дружење и упознавање локалних културних знаменитости, наше наставнице Весна Стојичић, Сања Николин, Соња Михајловић и Весна Јевтић, училе су проучавајући процес рада и организациону структуру школе домаћина. У веома успешној посети, договорени су даљи планови за сарадњу наших двеју институција, кроз размену знања у оквиру струке, као и кроз неформално посећивање двеју школа.
За више информација, погледајте сајт пројекта
и Фејсбук страницу пројекта