Ревија талената 2017

У уторак, 14.02.2017. одржана је Ревија талената, школска приредба која већ трећи пут за редом представља већ осведочене али увек и неке нове, понекад срамежљиве, таленте међу ђацима наше школе.
Програм су водиле Ивона Мадарас и Андријана Пантелић, ученице IV4. Програм је био разноврстан. Игром, песмом, гитаром, поезијом, цртежом или филмом, ученици обе смене показали су да им је хоби, поред спорта, често и уметност, фолклор, глума, певање и свирање.
Прво место и награде поделили су наша фолклорна група, коју је припремила наставница Зорица Јоксимовић, са сплетом народних игара, и Милош Младеновић и Лазар Животић, ученици III8, који су снимили филм о вратоломијама на бициклима.
Треће место освојила је Тијана Матијашевић, ученица IV 8, аутор манга стрипова.
Била је ово прилика да се и ђаци у публици лепо друже и забаве, и да их ова ревија талената можда и подстакне на креативни и стваралачки рад убудуће.
Организатори програма: Весна Јевтић и Бојана Станкић