РЕГИОНАЛНО ТАКМИЧЕЊЕ УЧЕНИЧКИХ КОМПАНИЈА : ПРЕДСТАВИЛИ СМО НАШ „ПОДСТРЕК“ тим

У организацији Достигнућа младих, 15.марта 2023. године у Београду, у тржном центру Делта Сити одржано је регионално такмичење ученичких компанија. Укупно 21 екипа из средњих школа се представила публици и жирију. Фантастичне идеје  и добре презентације  привукле су пажњу и посетилаца тржног центра.

„ПОДСТРЕК“ – ученичка компанија наше школе која се бави вршњачком едукацијом, организовањем креативних радионица за основце и средњошколце, имала је врло леп и запажен штанд .  У екипи су биле : Милица Гребић и Ивана Габоров, ученице IV/ 2, Марија Јовановић, уч. IV/1, Сашка Першић, IV/3 и Emily Uddin.  II/2.   Ментор екипе: проф. Бојана Станкић.

Врло динамичан дан, препун занимљивих сусрета и нових пријатељстава, размена идеја и учење кроз примере других школа, завршио се проглашењем прва три места.

Више о целом догађају и победничким идејама на линку :