ПЕСМА ЗА КРАЈ

Задњег дана нашег боравка у Румунији домаћини су организовали у просторијама школе заједничко дружење. Прво су представљени радови ученика на тему “Шта ми се свидело у Румунији”. Путем фотографије или кратких филмова су представљени утисци ученика. За радове ученицима су додељене две прве, две друге и три треће награде. Ученици наше школе су освојили једно прво (Анђела), два друга (Анастасија и Лука) и једно треће (Огњен) место.
После анкете везане за евалуацију пројекта и доделе сертификата, ученици су песмом улепшали овај дан. Кренули смо у Србију пуни лепих утисака о Румунији и гостопримству наших домаћина. Током нашег боравка, унапредили смо знање енглеског језика, упознали културу и традицију Румуније, побољшали наше вештине upcyclinga, бавили се екологијом и проширили круг пријатеља.